دفاع شخصی

گلایه ساعی از بی توجهی وزارت ورزش به تکواندو

گلایه ساعی از بی توجهی وزارت ورزش به تکواندو

به گزارش دفاع شخصی، رئیس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: هر چند تیمی جوان را عازم مسابقات جهانی می نماییم اما مطمئن باشید دست و پا بسته نخواهیم بود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، هادی ساعی در حاشیه تمرین تیم ملی تکواندو قبل از اعزام به رقابت های جهانی مکزیک، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بچه ها خیلی خوب است و اردوهای بسیار خوبی را برای حصور در این رقابت ها پشت سر گذاشته اند. ما هم تا جایی که می توانستیم و حتی در جاهایی بیش از توانمان در مباحث مالی کوشیدیم از تیم ملی حمایت نماییم و چیزی برایشان کم نگذاریم.

رییس فدراسیون تکواندو، اضافه کرد: بچه ها در وضعیت خوبی قرار دارند و چیزی که من می بینم این است که بچه ها در وضعیت آماده ای قرار دارند. تیم خیلی جوانی داریم تا جایی که ۴ نفر از نفرات اعزامی دانش آموز و نوجوان هستند. این برای تکواندوی ایران خیلی خوب است و از سویی ریسک بزرگی است که فدراسیون و کادر فنی تیم ملی انجام داد. این بچه ها خودشان آمدند در انتخابی تیم ملی بزرگسالان و با تجربه ترها را بردند و ما نیز به آنها بها دادیم. امیدوار هستم همانطور که در انتخابی تیم ملی درخشیدند، بتوانند در مسابقات جهانی کار کنند و جواب اعتماد فدراسیون و کادرفنی را بدهند.
وی درباره ی میزان شانس ایران برای کسب عنوان قهرمانی جهان اظهار داشت: کسب عنوان قهرمانی جهان با بچه هایی که نصف آنها برای نخستین بار به مسابقات جهانی بزرگسالان اعزام می شوند کار سختی است. بچه ها اگر به جوانی شان نبازند، توانایی بالایی دارند و امید داریم با وجود تجربه کم روی سکو بروند. هر چند سال است از شرایط خوب تکواندو دور شده ایم اما مطمئن باشید تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود.

ساعی اشاره کرد: بچه ها با همه توان به میدان می روند و کادرفنی هم تجربه خوبی از مسابقات بزرگ دارد. بیژن مغانلو عنوان قهرمانی جهان را با تیم ملی بدست آورده و از تجربه بالایی برخوردارست. او انقدر سخت کوش است که از این نظر خیالمان راحت است و امیدوار هستم اتفاق بدی نیفتد و بچه ها روی سکو بروند.

رییس فدراسیون تکواندو درباره ی اقدام انگلیس در ندادن ویزا به تیم ملی ایران برای حضور در گرندپری منچستر اظهار داشت: من به فدراسیون جهانی نامه زدم و به فدراسیون انگلیس هم شدیدا اعتراض کردم. حتما این مساله را پیگیری می کنم و از فدراسیون جهانی می خواهم حتما پیش از دادن میزبانی به کشورها در بحث صدور روادید تضمین بگیرند تا کارشکنی نکنند. غیبت در گرندپری منچستر لطمه بزرگی برای تیم ما بود که جبران آن خیلی دشوار است.

رییس فدراسیون تکواندو در آخر درباره ی علت غیبت مسئولان وزارت ورزش در مراسم بدرقه تیم ملی و گلایه های وی از بی توجهی مسئولان این وزارتخانه به تکواندو، اظهار داشت: در چند روز گذشته صحبت هایم را کرده ام و حتما به گوش وزیر محترم رسیده است. به هر حال بنا نداشتند از تیم ملی دیدن کنند تا بچه روحیه بگیرند اما ما کارمان را می نماییم و بچه ها از جانب فدراسیون حمایت همه جانبه ای خواهند داشت. گله ای نمی کنم. امیدوار هستم بچه ها دست پر برگردند چونکه در آن صورت حتما دوستان به سراغ تیم ملی می آیند!


منبع:

1401/08/14
22:33:28
5.0 / 5
418
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد