دفاع شخصی
سوپر لیگ كاراته؛

بیمه تعاون رقیب جدی مدافع عنوان قهرمانی

بیمه تعاون رقیب جدی مدافع عنوان قهرمانی

به گزارش دفاع شخصی، زنگ آغاز سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور در حالی با حضور شش تیم امروز به صدا درآمد که به نظر می آید قهرمان را باید در میان یکی از دو تیم پرستاره حاضر در این رقابتها جستجو کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این دوره از مسابقات بامداد امروز دوشنبه ۱۵ مهرماه با حضور شش تیم آوای رزم، دانشگاه آزاد اسلامی، «کان ذن ریو»، بیمه تعاون، پاس فراجا و رعد پدافند هوایی ارتش در سالن شهید افراسیابی تهران شروع شد. در هفته نخست تیم ها بازی های دور اول و دوم خویش را برگزار کردند که دو تیم مدعی دانشگاه آزاد و بیمه تعاون که بیشترین ملی پوش را در ترکیب دارند با برتری مقابل رقبا حساب خویش را از سایر تیم ها جدا کردند و خود بعنوان جدی ترین مدعیان قهرمانی معرفی کردند.
دانشگاه آزاد همانند سال های گذشته با هدایت احمد صافی و در اختیار داشتن نفراتی چون ذبیح الله و مهرداد پورشیب، علی اکبر دستجانی، سامان حیدری، مجید نیکوهمت، پوریا اقدسی و علی مسکینی در کومیته، ابوالفضل شهرجردی، میلاد فرازمهر و علی زند در کاتا دو بازی خود برابر آوای رزم و «کان ذن ریو» را با برتری پشت سر گذاشت و با ۶ امتیاز و تفاضل ۴۵ صدرنشین شد.
بیمه تعاون دیگر تیم مدعی این فصل است که پس از چند سال دوری با تلاشهای ابراهیم نوروزی یک مرتبه دیگر پا به عرصه لیگ گذاشت است. حضور حسن روحانی مربی تیم ملی بعنوان سرمربی و جذب ملی پوشانی چون بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، صالح اباذری، علی اصغر آسیابری، مهدی خدابخشی، مرتضی نعمتی، کیوان بابان و محمدرضا گیلانپور سبب شده تا این تیم تهدیدی جدی برای دانشگاه آزاد مدافع عنوان قهرمانی باشد. تقابل روحانی و صافی برای رسیدن به جام قهرمانی دیدنی خواهد بود. این تیم در دو بازی امروز خود برابر «کان ذن ریو» و رعد پدافند هوایی پیروز شد و با ۶ امتیاز و تفاضل ۴۳ در مکان دوم جدول ایستاد.
پاس فراجا هم که همچنان علیرضا کتیرایی را در رأس کادر فنی خود دارد با نفرات جوان و با آتیه بعنوان تکرار جایگاه نایب قهرمانی دوره قبل است شاگردان کتیرایی در تنها بازی خود رعد پدافند را شکست داده و با سه امتیاز در مکان سوم جدول ایستادند.
نتایج کامل هفته اول این مسابقات به شرح زیر است:
آوای رزم ۱ - ۲۶ دانشگاه آزاد اسلامی
بیمه تعاون ۲۵ - ۳ کان ذن ریو
پاس فراجا ۱۷ - ۱۰ رعد پدافند هوایی ارتش
بیمه تعاون ۱۸ - ۸ رعد پدافند هوایی ارتش
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۹ - ۹ کان ذن ریو

جدول رده بندی سوپر لیگ آقایان تا پایان هفته اول:

۱. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۶ امتیاز تیمی و ۴۵ امتیاز انفرادی
۲. تیم بیمه تعاون با ۶ امتیاز تیمی و ۴۳ امتیاز انفرادی
۳. تیم پاس فراجا با ۳ امتیاز تیمی و ۱۷ امتیاز انفرادی
۴. رعد پدافند هوایی ارتش با صفر امتیاز تیمی و ۱۸ امتیاز انفرادی
۵. تیم کان ذن ریو با صفر امتیاز تیمی و ۱۲ امتیاز انفرادی
۶. تیم آوای رزم با صفر امتیاز تیمی و یک امتیاز انفرادی


1401/08/18
08:26:01
5.0 / 5
349
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد