دفاع شخصی
كمیل قاسمی:

هدفمان قهرمانی در لیگ است

هدفمان قهرمانی در لیگ است

به گزارش دفاع شخصی، مدیرفنی تیم انبوه سازان هوتن از عزم این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد آگاهی داد و اظهار داشت: 2 کشتی گیر روس برای حضور در نیمه نهایی به ترکیب تیم اضافه می شوند.


کمیل قاسمی در گفتگو با ایسنا، درباره ی صعود تیم انبوه سازان هوتن به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار داشت: خدا را شکر تیم در وضعیت خوبی قرار دارد و باتوجه به عملکرد خوبی که بچه ها از خود نشان دادند موفق شدیم راهی مرحله نیمه نهایی لیگ شویم. در هفته ای که گذشت موفق شدیم نماینده تاکستان را شکست دهیم و خودرا آماده دیدار مرحله نیمه نهایی می نماییم.
مدیرفنی تیم انبوه سازان هوتن، با اشاره به اضافه شدن دو کشتی گیر روس به این تیم برای حضور در مرحله نیمه نهایی، اظهار داشت: جمال اف در وزن ۷۴ کیلوگرم و کودیف در وزن ۶۵ کیلوگرم دو کشتی گیر روس هستند که برای حضور در مرحله نیمه نهایی برای ما به میدان می روند. تمام تلاشمان را می نماییم تا با شکست حریفمان راهی دیدار فینال شویم.
وی درباره ی ترکیب این تیم در مرحله نیمه نهایی اشاره کرد: درباره ی ترکیب نهایی هنوز به جمع بندی نرسیده ایم اما با همه توان به میدان خواهیم رفت.
قاسمی درباره ی وضعیت داوری ها در لیگ کشتی، اظهار داشت: بحث داوری همیشه در کشتی وجود داشته است. اگر اشکالاتی از دید ما وجود دارد در مقابل، داوران نیز از دید خودشان معتقدند که قضاوت درستی داشته اند. در کشتی هفته قبل در چند مورد می شد داوران به نفع کشتی گیران ما قضاوت کنند اما این کار صورت نگرفت. به هر حال در چنین شرایطی قضاوت کار سختی است. امیدوار هستم داوران عزیز ما در مرحله فینال با آمادگی بدنی و روحی خوبی به میدان بیایند و قضاوت کنند.
دارنده مدال های طلا و نقره المپیک و نقره جهان، درباره ی تجربه مربیگری در لیگ و تفاوت آن با کشتی گرفتن، اظهار داشت: مربیگری دنیای بسیار متفاوتی از دوران قهرمانی است. در کشتی فقط استرس خودت را داری اما در مربیگری باید استرس ۱۰ کشتی گیر را داشته باشی. تجربه جدیدی برای من بود و امیدوار هستم این تجربه موجب شود در آینده بهتر به مسیرم ادامه بدهم.
او در آخر درباره ی این که هدف تیمش در مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد چیست، اظهار داشت: اساسا هدف ما رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ است. کادر مدیریتی، فنی و همه کشتی گیران قهرمان جهان و آسیا همدل هستیم تا با شکست تیم بانک شهر به فینال برسیم و با کسب پیروزی در فینال، عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود نماییم. ما همه تلاشمان را می نماییم و امیدوار هستم بتوانیم به هدفی که داریم برسیم. من از بچه ها انتظار دارم همه توان خودرا بکار بگیرند، در این صورت هر نتیجه ای بدست بیاید راضی خواهم بود.
منبع:

1401/08/22
23:34:59
5.0 / 5
345
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد