دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد:

واکنش فدراسیون بوکس به اقدام ثوری

واکنش فدراسیون بوکس به اقدام ثوری

به گزارش دفاع شخصی، سخنگوی فدراسیون بوکس با انتقاد از حرکت رئیس این فدراسیون اظهار داشت: چه موافقین و چه مخالفین این رفتار او را نمی پسندند.عیسی گل محمدی در مورد اظهارات و رفتار اخیر حسین ثوری که به همراه تیم جوانان راهی اسپانیا شد و اعلام پناهندگی کرد به خبرنگار مهر اظهار داشت: او اگر واقعاً نسبت به شرایط گلایه مند بود این امکان را داشت که استعفا بدهد. اساسا استعفای او بهتر بود تا با پول بیت المال به اسپانیا برود و بچه های مردم را که به او امانت سپرده بودند را به امان خدا رها کند. اگر ثوری دلسوز مردم بود چرا وسط یک رویداد مهم جهانی تصمیم به پناهندگی گرفت. این امکان برای او وجود داشت که در کشور بماند و استعفا بدهد.
وی با محکوم کردن رفتار رئیس سابق فدراسیون بوکس اظهار داشت: چه موافقین و چه مخالفین این رفتار او را نمی پسندند. اگر ثوری ادعای دلسوزی دارد و نسبت به شرایط معترض بود ابتدا استعفا می داد و بعد هر تصمیمی را که داشت انجام می داد. این که با پول بیت المال و استفاده از امکانات به مسابقات برود و بعد چنین ادعاهایی را مطرح کند را هیچ کسی تایید نمی نماید.
سخنگوی فدراسیون بوکس تصریح کرد: بعنوان عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون رفتار ثوری که پس از رسیدن به اسپانیا و در حین برگزار ی مسابقات قهرمانی جهان بچه های مردم را به امان خدا رها کرد را بشدت محکوم می کنم. اساسا این رفتار به هیچ عنوان خوشایند و مورد تایید خانواده بوکس و جامعه ورزش نیست. این حرکت به هیچ عنوان برازنده یک بلوچ نبود. بلوچ ها قومی باغیرت و میهن پرست هستند و از یک بوچ انتظار نمی رفت بچه های مردم را در یک کشور غریب آواره و رها کند و به دنبال خواسته های شخصی خود برود.
گل محمدی تصریح کرد: ثوری به هر نحوی معترض بود بهتر بود ابتدا بچه ها تیم ملی را به ایران باز می گرداند و در همان فرودگاه استعفا می داد و به دنبال زندگی اش می رفت. وی در اواسط مسابقات این رفتار را مرتکب و به تیم ملی جوانان ضربه و شوک سنگینی وارد کرد. هم اکنون مخالفین و موافقین او بشدت از این رفتار ناراحت هستند. تا به امروز از او به خوبی حمایت کرده بودیم و به هیچ عنوان پشتش را خالی نکرده بودیم. این که بمحض خروج از کشور همه چیز را زیر سوال ببرد به هیچ عنوان اخلاقی نیست.
وی در انتها اظهار داشت: در ایام گذشته با وی در ارتباط بودم و هیچ چیزی هم در مورد این تصمیمش نگفت و احساس می کنم مشاوره هایی که به ثوری دادند سبب این رفتار او شد. مشاوره هایی که به هیچ عنوان خیرخواهانه نبود و سبب این تصمیم عجیب از ثوری شد. رفتاری که به تیم جوانان ضربه سنگینی وارد کرد و بچه ها بدون روحیه در رینگ حاضر شدند. ثوری با رفتارش سبب از هم پاشیدگی تیم ملی جوانان شد.


منبع:

1401/09/01
22:05:06
5.0 / 5
639
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد