دفاع شخصی
سردار نعمان غلامی خبر داد:

استفاده از تجهیزات داخلی در مسابقات تکواندو ارتش های جهان

استفاده از تجهیزات داخلی در مسابقات تکواندو ارتش های جهان

به گزارش دفاع شخصی، مسئول اجرایی بیست و ششمین مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) اظهار داشت: برای نخستین بار می خواهیم از تجهیزات داخلی برای مسابقات استفاده نماییم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سردار نعمان غلامی مسئول اجرایی بیست و ششمین مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) در نشست خبری که امروز در محل ساختمان شهید شیرازی برگزار شد، عنوان کرد: بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) با حضور ورزشکاران ۱۰ کشور در دو رشته کیوروگی و پومسه از ۲ تا ۷ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی و همزمان با هفته بسیج برگزار می شود.
وی در مورد علت برگزاری این مسابقات در ایران اظهار داشت: این رویداد بین المللی پیشینه خوبی در جمهوری اسلامی ایران دارد. کشور ما سه دوره میزبان برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) بوده است و توانسته ایم قابلیت و توانایی خویش را در برگزاری این مسابقات به همه نشان دهیم.
غلامی در ادامه تصریح کرد: کشورهای قزاقستان، اسپانیا، پاکستان، برزیل، اسلوونی، کامرون، روسیه، نپال، عمان و ایران در بیست و ششمین دوره این مسابقات حضور دارند. در میان این کشورها روسیه و قزاقستان جزو کشورهایی هستند که توانایی و پیشینه قوی ای در تکواندو دارند و بطور حتم حریف جدی ای برای جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.
مسئول اجرایی بیست و ششمین مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) افزود: تیم منتخب جمهوری اسلامی با فرایند و هم افزایی با نیروهای مسلح در این دوره از مسابقات طی مسابقات انتخابی از بین فرماندهان سپاه، نیروهای مسلح و دفاع گزینش شدند. تیم منتخب کشورما از دو ماه پیش خویش را برای این مسابقات آماده کرده تا بتواند برای ایران افتخار آفرینی کند.
وی خاطرنشان کرد: تیم کیوروگی زنان و مردان و پومسه مردان در این مسابقات حضور خواهند داشت.
غلامی تاکید کرد: مراسم افتتاحیه این مسابقات فردا چهارشنبه دوم آذرماه در ورزشگاه آزادی و با حضور مسؤلان لشگری و کشوری آغاز خواهد شد.
مسئول اجرایی بیست و ششمین مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) تصریح کرد: با عنایت به این که میزبان برگزاری چهارمین دوره تکواندوی قهرمانی نظامیان جهان هستیم و در سه دوره پیش از این رقابت ها هم حضور داشتیم، تلاش کردیم با استفاده از بهترین کادر فنی از جانب نیروهای مسلح، ارتش و سپاه در این دوره قهرمانی خویش را تکرار نماییم.
وی در ادامه اظهار داشت: یکی از تفاوت های این دوره با گذشته اینست که در دوره های قبل تجهیزات را از خارج از کشور برای مسابقات می آوردیم اما با توکل به خدا توانسته ایم تمامی وسایل مورد استفاده در این مسابقات را بومی کرده که مورد تأیید سیزم هم قرار گرفته است.
مسئول اجرایی بیست و ششمین مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان (سیزم) در انتها تصریح کرد: با برگزاری این رقابت ها به دنبال این هستیم به همه دنیا ثابت نماییم از راه ورزش می توانیم جمهوری اسلامی ایران را بهتر از گذشته به همه معرفی نماییم.

1401/09/03
17:05:26
5.0 / 5
415
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد