دفاع شخصی

غیبت ساره جوانمردی در اردوی تیم ملی پاراتیراندازی

غیبت ساره جوانمردی در اردوی تیم ملی پاراتیراندازی

به گزارش دفاع شخصی، اردوی تیم ملی پاراتیراندازی در حالی در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می گردد که ساره جوانمردی قهرمان پارالمپیک با وجود دعوت به اردو، کماکان در اردو حضور ندارد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، اردوی تیم ملی پاراتیراندازی در حالی از ۱۵ آذر در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان ومعلولین شروع شده است که با وجود دعوت از ۵ ملی پوش، تنها ۳ تیرانداز (نسرین شاهی، محمدرضا میرشفیعی و زهرا غلامزاده) در این اردو حضور دارند.
حسین امیری سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در این خصوص اظهار داشت: در نخستین اردوی آماده سازی پس از مسابقات جهانی العین امارات ۱۲ پاراتیرانداز را به اردو دعوت کردیم که فدراسیون تنها با حضور محمدرضا میرشفیعی، ساره جوانمردی، زهرا علامزاده، نسرین شاهی و رقیه شجاعی موافقت نمود که رقیه شجاعی به سبب بیماری مادرش از فدراسیون و کادر فنی اجازه گرفت که در این اردو حضور نداشته باشد، ساره جوانمردی هم همچنان غایب اردو است.
وی ادامه داد: ما اسم جوانمردی را در فهرست نفرات حاضر در اردو به فدراسیون اعلام کردیم، حال تصمیم با خودش است که در اردو حاضر شود یا خیر.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی با اشاره به اینکه از این اردو تا آخر سال تمرینات به صورت ساختاری ادامه خواهد داشت، اشاره کرد: برای اینکه تیراندازان را در شرایط بهتری برای بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین آماده نماییم، پس از جهانی امارات تمرینات به صورت ساختاری و فشرده برگزار می گردد و تا آخر سال ادامه خواهد داشت.
امیری با اشاره به کسب سه سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس توسط تیراندازان در مسابقات جهانی العین امارات، اشاره کرد: ما توان کسب ۳ سهمیه دیگر هم در تیراندازی داریم، البته به شرط اینکه ساره جوانمردی در اردوها حضور پیدا کند.
وی یکی از اشکالات تیراندازان را پیگیری تمرینات با فشنگ های داخلی عنوان نمود و اظهار داشت: به خاطر تحریم مجبوریم با فشنگ های ایرانی تمرینات را پیش ببریم، متاسفانه قیمت هر فشنگ خارجی ۶۰ هزار تومان است که هر تیرانداز برای هر جلسه تمرین به ۵۰ فشنگ نیاز دارد که تهیه این تعداد فشنگ برای هر جلسه تمرین غیر ممکن است.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی پیرامون این پرسش که اگر ساره جوانمردی شرایط حضور در اردوها را نداشته باشد، آیا برای بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین جایگزین مناسبی برای او هست یا خیر؟ اضافه کرد: نسرین شاهی جزو استعدادهایی هست که تا هم اکنون روند وی در تپانچه بادی ۱۰ متر رو به رشد و موفقیت آمیز بوده و به مدال طلای او امید زیادی داریم. بطور قطع در صورتیکه امکان حضور ساره جوانمردی در بازیهای پاراآسیایی وجود نداشته باشد، وی می تواند جایگزین خوبی برای او باشد.
او در آخر زمان برگزاری اردو را تا ۲۹ آذر عنوان نمود و اشاره کرد: از امروز یکشنبه ۲۰ آذر اردوی تیم ملی در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی پیگیری می شود و تا ۲۹ آذر ادامه خواهد داشت.1401/09/20
14:49:36
5.0 / 5
460
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد