دفاع شخصی

واکنش رستمی به عملکردش در وزنه برداری قهرمانی جهان 2022

واکنش رستمی به عملکردش در وزنه برداری قهرمانی جهان 2022

دفاع شخصی: کیانوش رستمی عنوان نمود که با دو ماه تمرین شدید در مسابقات وزنه برداری جهان 2022 شرکت کرده است و احساس خوبی دارد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، کیانوش رستمی بعد از مدت ها دوری از مسابقات بین المللی وزنه برداری، از قهرمانی جهان ۲۰۲۲ که در بوگوتا کلمبیا درحال برگزاری به عرصه رقابت ها بازگشت.

رستمی در وزن المپیکی ۸۹ کیلوگرم وزنه زد که با رکورد ۱۷۴ کیلوگرم در یک ضرب نقره گرفت. در دوضرب با ۲۰۶ کیلوگرم پنجم شد و در مجموع با رکورد ۳۸۰ کیلوگرم چهارم شد و در یک قدمی کسب مدال مجموع متوقف گردید.

فدراسیون جهانی وزنه برداری در مورد نرسیدن رستمی به مدال مجموع نوشت: وزنه بردار چین در دوضرب رکورد ۲۱۵ کیلوگرم را ثبت نمود و توانست مجموع خودرا به ۳۸۱ کیلوگرم برساند و بالاتر از کیانوش رستمی قرار گرفت و مدال برنز مجموع را به دست آورد.

رستمی قهرمان المپیک ریو در دسته ۸۵ کیلوگرم است که به سبب نگرفتن سهمیه، المپیک توکیو را از دست داد. رستمی عنوان کرد: پس از دو ماه تمرین شدید احساس خوبی دارم و برای خودم و کشورم خوشحال هستم.

تیان تائو وزنه بردار مطرح چین که در رقابت دسته ۸۹ کیلوگرم وزنه نزد در مورد انصراف خود اظهار داشت: این یک استراتژی است که منتظر بمانیم تا آن زمان که ورزشکاران در بهترین فرم خود هستند، بیشترین رکورد مجموع را ثبت کنند چون بهترین عملکرد آنها در راهیابی به بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس بشمار می رود. من هم در یکی از گزینشی های دیگر بهترین رکورد را ثبت می کنم. من در بوگوتا تاثیر ارتفاع بر عملکرد را احساس کردم.

شی ژیانگ دیگر وزنه بردار مطرح چین هم در دسته ۸۱ کیلوگرم وزنه نزد و این وزنه بردار و تیان تائو وزن کشی کردند. با اینحال حضور در یک گزینشی المپیک برای آنها محاسبه شد. گفته می شود ژیانگ مصدوم شده است.


منبع:

1401/09/22
13:18:53
5.0 / 5
487
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد