دفاع شخصی

زمان رقابت جذاب غول گرجی و علی داودی در وزنه برداری قهرمانی جهان

زمان رقابت جذاب غول گرجی و علی داودی در وزنه برداری قهرمانی جهان

دفاع شخصی: مسابقه دسته فوق سنگین وزنه برداری قهرمانی جهان از ساعت 1 بامدادان شروع می شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در آخرین مسابقه وزنه برداری قهرمانی جهان ۲۰۲۲ که در بوگوتا کلمبیا برگزار می شود، وزنه برداران دسته فوق سنگین مردان به رقابت می پردازند.
رقابت فوق سنگین از ساعت ۱ بامدادان به وقت ایران شروع می شود.
با توجه به حضور عنوان داران جهان و المپیک، رقابت دسته فوق سنگین به یکی از جذاب ترین رقابت ها در قهرمانی جهان تبدیل گشته است.
لاشا تالاخادزه وزنه بردار مطرح گرجستان بدنبال این است که ششمین طلای جهانی خودرا بگیرد و از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۱ قهرمان فوق سنگین جهان بوده است. رکورد ورودی تالاخادزه ۴۶۵ کیلوگرم است.
ایران دو نماینده در این وزن دارد که علی داودی نایب قهرمان المپیک توکیو برای کسب نخستین مدال بزرگسالان جهان خود بر روی تخته می رود. رکورد ورودی داودی ۴۵۰ کیلوگرم است که پس از وزنه بردار گرجستان در رده دوم فهرست وزنه برداران شرکت کننده قرار دارد.
دیگر نماینده ایران در این وزن آیت شریفی با رکورد ورودی ۴۴۰ کیلوگرم است.
داودی برای کسب مدال باید با دیگر وزنه برداران همچون لالایان از ارمنستان(نایب قهرمان جهان در ۲۰۲۱)، گور میناسیان از بحرین(نایب قهرمان سابق جهان و نایب قهرمان المپیک ریو)، اکبر ژورائف از ازبکستان(قهرمان جهان و المپیک توکیو)، سیمون مارتیروسیان از ارمنستان (نایب قهرمان المپیک ریو و توکیو) رقابت کند.1401/09/26
08:36:31
5.0 / 5
523
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد