دفاع شخصی
پولادگر:

کشتی 91 میلیارد گرفته است

کشتی 91 میلیارد گرفته است

به گزارش دفاع شخصی، معاون قهرمانی وزارت ورزش اظهار داشت: بودجه تعیین شده برای فدراسیون کشتی 70 میلیارد تومان بوده که تا الان 91 میلیارد گرفته است.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد پولادگر در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش در جمع خبرنگاران بیان کرد: امیدواریم که انتخابات فدراسیون ها را بتوانیم تا آخر سال یک به یک برگزار نماییم.
پولادگر در مورد این که جواد رمضی با وجود این که قبلا رئیس فدراسیون بود اما صلاحیت مدیریتی اش تایید نشد و گفته می شود که وزارت ورزش دارد به نفع طلوع کیان مهندسی می کند، اشاره کرد: این را چه کسی می گوید. انتخاباتی که رئیس مجمع آن وزارت کار است، هیچ چیزی از آن به ما مربوط نیست. هر آنچه اتفاق افتاده است بر طبق بخشنامه ای بود که در مجمع فدراسیون مصوب شده است. من واقعا تعجب می کنم که مطالب خلاف واقع را عنوان می کنند و چرا رسانه ملی این مطالب را عنوان می کند. مگر هر حرفی زده می شود باید در رسانه ها تکرار شود.
او در پاسخ به اینکه چگونه ممکنست فردی چهار سال رئیس باشد اما صلاحیت مدیریتی اش تایید نشود؟ اظهار داشت: اصلا پروسه کار مربوط به ما نیست. رئیس مجمع فدراسیون، وزیر کار است آقای فرهادیان فقط عضو کمیته ای است که بررسی صلاحیت ها را انجام داد و بر طبق بخشنامه ای که در مجمع فدراسیون کارگری تصویب شده است، شرایط پیش می رود و ما قاعده و قانون از خودمان نگذاشتیم. آنجا تعریف شده است که چه سوابقی مورد قبول است و من اصلا در جریان ریز تایید صلاحیت نشدن آقای رمضی نیستم.
پولادگر در مورد این که تفاهم مالی با فدراسیون های تکواندو و کشتی امضا نشده است، اظهار داشت: این آقایان خودشان امضا نکردند. ایجاد شبهه کردند، وزارت ورزش ۲ میلیارد می خواهد بدهد اما مبلغ مربوط به تبصره ۱۴ هم از همان مسیر وزارت ورزش پرداخت می شود و منبع آن دولتی است. بودجه فدراسیون تکواندو در سال قبل ۱۱ میلیارد تومان بوده که ۹ میلیارد تومان آن محقق شده است. بودجه امسال تکواندو ۲۲ میلیارد است و تا الان بیش از ۹ میلیارد تومان هم پرداخت کرده ایم که بدون امضای تفاهم نامه است. بودجه کشتی نیز ۷۰ میلیارد تعیین شده اما ۹۱ میلیارد تومان پول گرفته است.
پولادگر در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد پدل به اسکواش برگردد، اظهار داشت: نه چون پدل از اول برای تنیس بوده است.
منبع:

1401/10/12
18:11:36
5.0 / 5
490
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد