دفاع شخصی
ایزدی:

هنوز وضعیت شناگران اعزامی به بازی های پاراآسیایی معین نیست

هنوز وضعیت شناگران اعزامی به بازی های پاراآسیایی معین نیست

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی تیم ملی پاراشنا اظهار داشت: باتوجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک در خصوص اعزام شناگران به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین تنها در صورت شانس کسب مدال، هم اکنون تنها دو شناگر حضورشان در این بازی ها قطعی شده است.علیرضا ایزدی، سرمربی تیم ملی پاراشنا در گفت و گو با ایسنا، از برگزاری اردوی تیم ملی پاراشنا با حضور ۵ ورزشکار در استخر آزادی آگاهی داد و اظهار داشت: شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی نژاد، علی محمودخانی، رضا جوادی و ابوالفضل نگارستانی ۵ شناگری هستند که در اردوی آماده سازی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین حضور دارند که این اردو تا آخر سال با همین نفرات ادامه می یابد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هم اکنون وضعیت شناگران اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین مشخص شده است یا خیر؟ اضافه کرد: شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی نژاد دو شناگر شانس کسب مدال طلا در بازی های پاراآسیایی هانگژو هستند و وضعیت سایر شناگران برای اعزام به این بازی ها هنوز معلوم نیست و در مسابقات قهرمانی کشور که اردیبهشت سال آینده تحت نظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود، تعداد نفرات اعزامی به این بازی ها با صلاحدید کادر فنی کمیته ملی پارالمپیک مشخص خواهد شد.

ایزدی اشاره کرد: در جاکارتا با ۴ شناگر در بازی های پاراآسیایی حضور داشتیم که تنها شاهین موفق به کسب چندین مدال در ماده های مختلف شد. این دوره اهتمام داریم حداقل با ۶ ورزشکار در این بازی ها حضور داشته باشیم و در مواد مختلف موفق به کسب مدال شویم.

وی افزود: در این دوره باتوجه به اینکه مسابقات در ماده ۴۰۰ متر آزاد برگزار نمی شود و شرایط خوبی شناگران ما در این ماده داشتند، اساسا شرایط سختی را برای افزایش تعداد مدال های خود در هانگژو چین خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی پاراشنا در آخر در ارزیابی از وضعیت اردوهای آماده سازی جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی چین، اظهار داشت: نسبت به گذشته امکانات و شرایط راضی کننده است و مشکل خاصی از نظر فضای تمرینی نداریم و شناگران بدون دغدغه تمرینات خودرا پیگیری می کنند.

منبع:

1401/10/16
13:01:01
5.0 / 5
419
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد