دفاع شخصی

شروع لیگ برتر والیبال نشسته بانوان از بهمن

شروع لیگ برتر والیبال نشسته بانوان از بهمن

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان با اشاره به استقبال خوب بانوان از مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: برگزاری این رقابتها پس از 6 سال تاثیر زیادی بر جوانگرایی تیم ملی داشته و سکوی پرتابی برای شناسایی جوانان بااستعداد در والیبال نشسته بانوان بود.


مریم ایرانمنش در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به استقبال بالای بانوان در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی کشور، اظهار داشت: علیرغم این که مسابقات قهرمانی کشور بانوان پس از ۶ سال برگزار شد، اما استقبال به حدی بالا بود که توانستیم از بین استعدادهای شناسایی شده و با تصمیم رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در کنار تیم ملی، تیم جوانان را نیز تشکیل دهیم که در آینده می توانند پشتوانه های خوبی برای تیم ملی باشند، در حقیقت این رقابتها سکوی پرتابی برای جوانان بود.
وی ضمن تشکر از فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، اشاره کرد: باتوجه به اینکه تعداد بانوان والیبال نشسته کم بود، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شرایطی را فراهم نمود تا با شناسایی استعدادهای نخبه، ضمن افزایش تعداد بانوان در راستای پیشرفت این رشته نیز قدمهای موثری برداریم.
وی درباره ی زمان برگزاری اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان اظهار داشت: پس از بازگشت از مسابقات جهانی امارات قرار بود جلسه ای را با فدراسیون جانبازان و معلولین برای برگزاری اردوی تیم ملی داشته باشیم که هنوز این جلسه برگزار نشده و معین نیست اردوها از چه زمانی شروع خواهد شد.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان پیرامون این پرسش که آیا تغییراتی در ترکیب تیم ملی ایجاد خواهد شد یا خیر؟ اضافه کرد: برای بهبود عملکرد تیم و حضور پرقدرت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین اساسا در ترکیب تیم ملی تغییراتی اعمال خواهد شد که این تغییرات صددرصد به نفع تیم ملی است.
ایرانمنش در آخر درباره ی زمان برگزاری لیگ برتر والیبال نشسته بانوان اظهار داشت: تلاش بر این است که لیگ بانوان را بهمن ماه برگزار نماییم تا در کنار برگزاری اردوی تیم ملی، بانوان را در کوران مسابقات نیز قرار دهیم.1401/10/20
15:47:54
5.0 / 5
384
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد