دفاع شخصی

هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته تا بازیهای پاراآسیایی شد

هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته تا بازیهای پاراآسیایی شد

به گزارش دفاع شخصی، رئیس انجمن والیبال نشسته اظهار داشت: تا بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، هادی رضایی بعنوان سرمربی هدایت تیم ملی والیبال نشسته مردان را برعهده خواهد گرفت.


علی کشفیا در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با وضعیت کادر فنی تیم ملی والیبال نشسته مردان و زمان برگزاری اردوی تیم ملی، اظهار نمود: طی نشستی که با اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین داشتیم، قرار بر این شد تا زمان برگزاری بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، هدایت تیم ملی را هادی رضایی برعهده بگیرد.
وی اظهار داشت: به منظور انتخاب نفرات اصلی تیم ملی هم جهت تشکیل اردو از یکم تا ۱۰ بهمن، ۳۶ ورزشکار والیبال نشسته در تمام رده های سنی در دو گروه به رقابت خواهند پرداخت که در انتها نفرات برتر با صلاحدید کادر فنی شناسایی و کسانی که شایستگی حضور در تیم ملی را داشته باشند به نخستین اردوی آماده سازی بازیهای پاراآسیایی دعوت خواهند شد.

کشفیا در انتها در رابطه با برنامه های پیشبینی شده برای تیم ملی والیبال نشسته اظهار داشت: سال آینده دو رویداد مهم مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان و بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین را پیش رو داریم که تلاش بر اینست که با سرمربیگری هادی رضایی بهترین نفرات را برای این دو رویداد مهم آماده نماییم.

منبع:

1401/10/27
10:42:25
5.0 / 5
297
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد