دفاع شخصی
حسین وفایی:

از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهم کرد

از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهم کرد

به گزارش دفاع شخصی، اسنوکرباز ایران می گوید که از عنوان قهرمانی خود در مسابقات شوت اوت دفاع خواهد نمود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل تورجهانی اسنوکر، حسین وفایی ملی پوش اسنوکر ایران با احساساتی متفاوت به مسابقات شوت اوت سال قبل نگاه می کند؛ این مسابقات برای بازیکن ایرانی و خانواده اش غمگین دنبال شد چونکه مادربزرگش تنها چند روز پیش از شروع مسابقات دارفانی را وداع گفت. اما وفایی توانست بر عملکرد خود تمرکز کند و این سبب شد تا بهترین لحظه زندگی حرفه ای خویش را به ثبت رسانده و نخستین عنوان رنکینگ خویش را به دست آورد.
وفایی امروز به ورزشگاه مورنینگ ساید در لستر می رود و روز چهارشنبه ساعت ۱۳ در بازی افتتاحیه این مسابقات بازی می کند. او شروعی سخت برای دفاع از عنوان خود در مقابل شان مورفی خواهد داشت. این مسابقات یک میدان قوی و منحصر به فرد جهانی است. در این رقابت ها افرادی مانند مارک سلبی، مارک ویلیامز، مارک آلن و... بازی می کنند.
وفایی با بازگشت به ۱۲ ماه عقب می گوید: «روزگار غم انگیزی بود. پیش از شروع بازی ها من در اتاقم گریه می کردم. وقتی مامان و خواهرهایم با من تماس می گرفتند، همه آنها گریه می کردند. آنها نمی دانستند که من در یک تورنمنت بازی می کنم. سه چهار روز بعد متوجه شدند که من در مسابقات قهرمان شده ام و نمی دانستند گریه کنند یا خوشحال باشند. من هم همچنین بودم، پنج دقیقه غمگین بودم بعد ده دقیقه خوشحال بودم. بازگشت به کشورم با این جام عالی بود.
وفایی ۲۸ ساله اظهار داشت: بازی در دور اولم اعجاب انگیز بودچرا که من مسلط بودم. وقتی به جدول ابتدایی این مسابقات آمدم فقط احساس کردم که برنده خواهم شد. من مطمئن بودم، فقط منتظر یک فرصت بودم و بعد به اتمام رسید. تمام تلاشم را می کنم تا از عنوانم دفاع کنم. من تسلیم نمی شوم. این یکی از هیجان انگیزترین مسابقات تقویم است. هواداران آنرا دوست دارند و ما بازیکنان هم آنرا دوست داریم.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حسین وفایی که در رقابت های شوت آوت ۲۰۲۲ شرکت کرده بود موفق شد با شکست حریفان به فینال این رقابت ها راه یابد. اسنوکرباز ایران در فینال این رقابت ها مقابل مارک ویلیامز قرار گرفت و توانست او را شکست دهد و بعنوان قهرمانی این رقابت ها برسد.
حسین وفایی که در این رقابت ها عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت، موفق شد با کسب ۱۲۳ امتیاز در بازی اول خود بالاترین بریک رقابت ها را به نام خود ثبت کند. مجموع جوایز این رقابت ها ۱۷۱ هزار پوند تخمین زده شده بود که وفایی در این رقابت ها ۵۰ هزار پوند را به جیب زد.
منبع:

1401/11/05
13:07:31
5.0 / 5
348
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد