دفاع شخصی

وضعیت نامشخص برگزاری انتخابات جودو

وضعیت نامشخص برگزاری انتخابات جودو

دفاع شخصی: در شرایطی که انتخابات خیلی از فدراسیون های ورزشی در موعد مقرر و تا آخر سال برگزار می شود، بر خلاف وعده مسئولان وزارت ورزش هنوز اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده جودو اعلام نشده است!


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در شرایطی که وزارت ورزش تاریخ برگزاری فدراسیون های ورزشی تا آخر سال را اعلام نموده است، معین نیست چرا تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون جودو اعلام نشده است؟
این اتفاق در حالیست که ثبت نام از ۱۳ کاندیدای ریاست فدراسیون جودو تقریباً بصورت همزمان با تعدادی از فدراسیون های دیگر همچون کاراته اواخر آبان انجام شد و در شرایطی که انتخابات فدراسیون کاراته ۱۶ اسفند برگزار می شود، هنوز تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست فدراسیون جودو مشخص نشده است!
در این میان فدراسیون جودو ۱۹ آذر با انتشار یک خبر بر روی سایت رسمی فدراسیون ادعا نمود از میان ۱۳ کاندیدای ریاست فدراسیون تنها ۳ نفر تایید صلاحیت شده اند؛ اقدامی که با انتقاد مسئولان وزارت ورزش مواجه گردید.
آرش فرهادیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون های ورزشی ۱۸ دی در گفتگو با ایسنا ضمن انتقاد از این اقدام فدراسیون جودو، اصرار کرد اسامی نهایی کاندیداهای نهایی انتخابات فدراسیون جودو بزودی اعلام خواهد شد.
اما با وجود گذشت ۲۰ روز از وعده فرهادیان، هنوز اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده از طرف وزارت ورزش منتشر نشده است و در شرایطی که انتخابات خیلی از فدراسیون ها تا آخر سال برگزار می شود، به دلیلهای نامشخص خبری از انتخابات فدراسیون جودو نیست!
طبق اعلام وزارت ورزش، مجمع انتخابات فدراسیون شمشیربازی ۲۶ بهمن، دوچرخه سواری سواری ۳۰ بهمن، قایقرانی ۴ اسفند، هندبال ۱۰ اسفند، هاکی ۱۴ اسفند، وزنه برداری ۱۵ اسفند، کاراته ۱۶ اسفند، ناشنوایان ۲۳ اسفند و ژیمناستیک در تاریخ ۲۴ اسفند برگزار می شود.
دوره قانونی ۴ ساله ریاست فدراسیون جودو ۲۷ اسفند تمام می شود. فدراسیون جودوی ایران هم اکنون از طرف فدراسیون جهانی جودو در محرومیت ۴ ساله به سر می برد و لازم است وزارت ورزش با جدیت نسبت به تعیین تکلیف برگزاری انتخابات این فدراسیون اقدام نماید.
منبع:

1401/11/08
11:43:14
5.0 / 5
373
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد