دفاع شخصی

پیروزی مقصودلو مقابل آرونیان

پیروزی مقصودلو مقابل آرونیان

دفاع شخصی: ملی پوش شطرنج ایران مقابل ملی پوش شطرنج آمریکا به پیروزی رسید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در دور سیزدهم و آخر هشتادوپنجمین دوره مسابقات شطرنج تاتااستیل، پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج ایران، در جدول مسترز این مسابقات به مصاف لوون آرونیان ملی پوش آمریکا رفت و به پیروزی رسید.
مقصودلو که دارای ریتینگ ۲۷۱۹ است، در حالی در این بازی پیروز شد که حریفش در این دور دارای ریتینگ ۲۷۳۵ بود. ملی پوش شطرنج ایران با این پیروزی هفت امتیازی شد و در رده ششم این مسابقات ایستاد.
ملی پوش شطرنج ایران باعملکردی مثبت در این مسابقات، حدود ۹ واحد ریتینگ زنده خودرا افزایش داد.
مگنوس کارلسن، مرد شماره یک شطرنج جهان، در دور آخر این مسابقات مقابل شطرنج بازی هندی به پیروزی رسید و با ۸ امتیاز در رده سوم این رقابت ها قرار گرفت. کارلسن که دو باخت متوالی در این مسابقات داشت حدود ۸ واحد ریتینگ زنده خودرا از دست داد.
آنیش گیری شطرنج باز مطرح هلندی در این رقابت ها با کسب ۸.۵ امتیاز قهرمان شد. عبدالستاروف، ستاره ازبکستانی این مسابقات که تا پایان دور دوازدهم صدرنشین بود با شکست مقابل دیگر نماینده هلند، دستش از قهرمانی کوتاه ماند و با ۸ امتیاز دوم شد.
همین طور سیدمحمدامین طباطبایی، دیگر ملی پوش شطرنج ایران، که با ریتینگ ۲۶۸۶ در جدول چلنجرز این مسابقات حضور داشت، در سیزدهمین بازی خود به مصاف شطرنج باز هندی رفت و به پیروزی رسید. این پیروزی در حالی برای ملی پوش ایران به دست آمد که حریف او دارای ریتینگ ۲۴۲۵ بود.
ملی پوش شطرنج ایران در این مسابقات عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشت و ۹ واحد ریتینگ زنده خودرا از دست داد. طباطبایی با کسب ۷.۵ امتیاز در رده چهارم این مسابقات قرار گرفت.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علیرضا فیروزجا در این مسابقات دست به مهره نشد و غایب بزرگ این رقابت ها به شمار می رفت.
هشتادوپنجمین دوره مسابقات تاتااستیل یک بازی رفت و برگشتی ۱۴ نفره بود که در هلند اجرا شد. پرهام مقصودلو بجای «دودا» در این مسابقات دست به مهره شد.1401/11/10
09:17:04
5.0 / 5
366
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد