دفاع شخصی

چین میزبان ۱۰۰ رویداد ورزشی ۲۰۲۳

چین میزبان ۱۰۰ رویداد ورزشی ۲۰۲۳

دفاع شخصی: شهر ووشی چین میزبان نزدیک به 100 رویداد ورزشی در سال 2023 خواهد بود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از چاینا، شهر ووشی در استان جیانگ سو در شرق چین، مقرر است در سال ۲۰۲۳ میزبان نزدیک به ۱۰۰ رویداد ورزشی باشد.

این رویدادها شامل ورزش هایی مانند بسکتبال، تنیس روی میز، شنا، ماراتن، تکواندو، وزنه برداری و شمشیربازی خواهد بود.

هشت رویداد بین المللی ازجمله مسابقات ماراتن ووشی، سری قهرمانان گرند اسلم جهانی تکواندو و ۳۰ رویداد ملی در این شهر برگزار می گردد.

ماراتن سالانه ووشی پارسال به علت شیوع مجدد بیماری همه گیر به تعویق افتاد. دپارتمان ورزش شهرداری شهر ووشی اظهار داشت که این رویداد در سال ۲۰۲۱، تعداد ۲۷ هزار شرکت کننده از سراسر جهان را جذب و ۹۳.۷ میلیون یوان (۱۳.۸ میلیون دلار آمریکا) درآمد ایجاد کرد.

این اداره افزود که شهر ووشی همین طور مسابقات ورزشی مختلفی را برای نوجوانان مانند مسابقات قهرمانی وزنه برداری نوجوانان جیانگ سو، مسابقات شمشیربازی و مسابقات قهرمانی شنا را برگزار خواهدنمود.

ووشی ساخت یک مرکز ورزشی المپیک را روز پنجشنبه شروع کرد. با سرمایه گذاری کل ۶.۹ میلیارد یوان، انتظار می رود که این پروژه دارای یک استادیوم ۶۰ هزار نفری، یک سالن بدنسازی ۱۸ هزار نفری، یک مرکز شنا با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر و یک مرکز تناسب اندام باشد.

منبع:

1401/11/23
14:19:22
5.0 / 5
377
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد