دفاع شخصی
حاشیه های ناتمام ورزشگاه پردیسان

سقف ورزشگاه در حال ساخت پردیسان قم فرو ریخت

سقف ورزشگاه در حال ساخت پردیسان قم فرو ریخت

دفاع شخصی: قم بر اثر بارش های شب گذشته سقف مجموعه ورزشی درحال ساخت پردیسان قم فرو ریخت.


بامداد امروز تصاویری از تخریب سقف ورزشگاه درحال تکمیل ۴۵۰۰ نفری پردیسان قم در رسانه های اجتماعی منتشر گردید. تصاویری که نشان می داد که قسمتی از سازه این مجموعه به همراه سقفی که امسال تولید شده بود بر اثر بارش برف شب گذشته قم تخریب شده است.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، ورزشگاهی که در سالهای اخیر چالش ها و حواشی مختلفی را پشت سر گذاشته است از عدم تکمیل آن بعد از ۱۲ سال تا تبدیل شدن به چراگاه گوسفندان.
کلنگ این ساخت این مجموعه پر حاشیه در سال ۱۳۸۸ زده شد و قرار بود در سال ۱۳۹۲ افتتاح شود اما پس از گذشت بیش از یک دهه فقط پیشرفتی ۵۰ درصدی داشت همچنان تکمیل نشده بود.


در مسافرت سال قبل رئیسی به استان قم مبلغ ۷۰۰ میلیاردریال برای تکمیل این ورزشگاه اختصاص یافت و ساخت این مجموعه با سرعت شروع شد و مدیر کل ورزش و جوانان قم نیز بیان کرد که این مجموعه در نیمه اول سال ۱۴۰۲ افتتاح خواهد شد.
اما بر اثر بارندگی های شب گذشته بخش سقف آن تخریب شد تا نشان دهد طلسم تکمیل ساخت این ورزشگاه شکستنی نیست.
اداره کل ورزش و جوانان قم در اطلاعیه در رابطه اتفاق شب گذشته عنوان کرد: طبق مشاهدات میدانی به عمل آمده از سالن ورزشی درحال ساخت ۴۵۰۰ نفر پردیسان، شب گذشته تنها قسمتی از پوسته درحال اجرای سقف این سالن ورزشی فرو ریخته است.
با توجه به این که مجری این پروژه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور است و هم اکنون نیز پیمانکار امور و نظارت آنرا بر عهده دارد، اداره کل ورزش و جوانان استان منتظر نظر کارشناسی از طرف ساخت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در مورد دلیلهای این اتفاق است.1401/11/25
10:19:01
5.0 / 5
583
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد