دفاع شخصی

از شایعه تا حقیقت فروش 5 دوچرخه اسقاطی

از شایعه تا حقیقت فروش 5 دوچرخه اسقاطی

به گزارش دفاع شخصی، فدراسیون دوچرخه سواری ادعای فروش تعدادی دوچرخه را تکذیب و عنوان نمود که این مسئله با حقیقت فرق دارد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در فضای مجازی مطرح شده که برخی از دوچرخه های برند «لوک» را که متعلق به فدراسیون دوچرخه سواری است، از انبار خارج کرده اند و بعد از رنگ کردن برای فروش قرار داده اند.

محمود وفایی سخنگوی فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با ایسنا ضمن تکذیب فروش دوچرخه ها بیان نمود: تعدادی دوچرخه شکسته و از رده خارج برند لوک داشتیم که محمد ابوحیدری سرمربی تیم ملی سرعت درخواست نمود که این دوچرخه ها را به آقای ذاکرانی (پیشکسوت دوچرخه سواری) که کارش تعمیر و تولید دوچرخه است، بدهیم تا آنها را تعمیر کند و سپس در اختیار رکابزنان رده جوانان تیم ملی قرار بگیرد.

او افزود: فروش دوچرخه ها حقیقت ندارد چون این دوچرخه ها در ارتباط با سال ۲۰۰۶ است و از رده خارج شده اند. از طرفی فدراسیون حدود پنج دوچرخه «لوک» دارد که همه آنها به رکابزنان تحویل داده شده است. این دوچرخه، خاص و برای بخش سرعت است و تمام لوازم و قطعات آن هم مختص خودش است و نمی توان به دوچرخه دیگری وصل کرد.

سخنگوی فدراسیون همینطور اظهار داشت: البته خود آقای ذاکرانی تنه های دوچرخه مشابه برند لوک تولید می کند و هیچ فرقی با اصل این دوچرخه ندارد و این حرف که ما دوچرخه فروخته ایم بی پایه و اساس و برای پیش از انتخابات بود که می خواستند آقای هاشم کندی یا ابوحیدری را تخریب کنند.

منبع:

1401/12/03
08:06:41
5.0 / 5
358
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد