دفاع شخصی

پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز به ورزشکاران بورسیه IOC

پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز به ورزشکاران بورسیه IOC

به گزارش دفاع شخصی، کمیته ملی المپیک مبلغ بورسیه ورزشکاران را با نرخ دلار ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان پرداخت کرده بود و مقرر است، مابه التفاوت آن به فدراسیون ها پرداخت گردد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک در مورد مصوبات هیات اجرابی کمیته ملی المپیک بیان نمود: با عنایت به این که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم، موضوعات داخلی کمیته جزو مهم ترین مباحث مطروحه در نشست های هیات اجرایی می باشد. امروز هم بعد از بحث و بررسی در مورد موارد داخلی، علیرضا پاکدل عضو محترم هیات اجرایی و سرپرست آکادمی ملی المپیک گزارش کاملی از فعالیتهای صورت گرفته در آکادمی طی چند ماه گذشته عرضه و همینطور برنامه های پیش روی آکادمی ملی المپیک را برای سال آینده که به علت در پیش بودن بازیهای آسیایی هانگژو و مسابقات کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسزایی برخوردار است، عرضه و درخواست امکانات لازم را داشت.
سرپرست کاروان اعزامی به هانگژو در ادامه تصریح کرد: بدین منظور قرار شد یک تیم کارشناسی 5 نفره متشکل از دبیر کل، سرپرست آکادمی، یک یا دو نفر از اعضای هیات اجرایی و مدیران کمیته تشکیل گردد تا نسبت به درخواست عرضه شده تصمیمات لازم اتخاذ شود و به صورت یک بسته پیشنهادی توافق شده جهت نظر نهایی به هیات اجرایی عرضه گردد.
هاشمی تصریح کرد: همینطور مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و هیات همراه میهمان هیات اجرایی بودند که گزارشی از فعالیتهای خویش را عرضه کردند و درخواست حمایت معنوی و مادی بیشتری داشتند. در قسمت معنوی مقرر شد واحد بین الملل کمیته ملی المپیک همچون گذشته در بحث مکاتبات بین المللی همکاری همه جانبه ای با فدراسیون داشته باشد.
وی ادامه داد: در قسمت حمایت مالی هم خواهان توجه ویژه در بودجه سال 1401 و همینطور تخصیص بودجه حمایتی برای سال 1402 را داشتند که قرار شد در نشست بعدی هیات اجرایی که در آن به شاخص گذاری پرداخت بودجه فدراسیون ها پرداخته می شود، تصمیمات حمایتی لازم اتخاذ شود.
هاشمی در خاتمه ابراز کرد: با عنایت به گزارش مهرانی مدیر محترم همبستگی در مورد بورسیه ورزشکاران مقرر شد بر مبنای تفاهم نامه تخصیصی برای هر ورزشکار، مبلغی بعنوان مابه التفاوت نرخ ارز از جانب کمیته ملی المپیک به فدراسیونی که ورزشکار بورسیه ای دارد، پرداخت گردد.
منبع:

1401/12/10
08:08:02
5.0 / 5
303
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد