دفاع شخصی
سرمربی والیبال برزیل:

المپیک از امروز برای ما شروع شده است

المپیک از امروز برای ما شروع شده است

دفاع شخصی: سرمربی والیبال برزیل می گوید که سال سختی در پیش روی والیبال این کشور است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رنان دالزاتو، سرمربی والیبال مردان برزیل درباب رقابت ها والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ اظهار داشت: بودن در کنار هواداران بدون نیاز به سفر و اختلاف زمانی بسیار عالی است. باید اعتراف کنم که بازی در خانه بسیار عالی خواهد بود. بازی های المپیک یک ماه پس از لیگ ملت هاست.

این مربی افزود: سال بسیار سختی پیش رو داریم. المپیک از امروز برای ما آغاز شد. ما قبلا برنامه ریزی های خودرا انجام داده ایم و شمارش معکوس برای شروع بازی ها شروع شده است.

دالزاتو درباب این که برزیل میزبان لیگ ملت های ۲۰۲۴ و بازی های انتخابی المپیک است اظهار داشت: سفرهای طولانی، طاقت فرسا هستند. برزیل از خیلی از کشورهای اروپایی فاصله بسیاری دارد. آوردن رقابت به این بزرگی به برزیل بسیار عالی است و من آنرا فوق العاده مثبت می دانم. بودن در کنار هواداران، بدون نیاز به سفر یا تغییر منطقه زمانی بسیار عالی است.

این مربی افزود: دوست دارم در کنار هواداران برزیلی باشم. باید بگویم که تیم والیبال برزیل با حمایت هواداران خود توانست قهرمان المپیک ریو شد. هواداران انرژی مثبتی دارند که آنرا به تیم منتقل می کنند.

با توجه به این که کمتر از ۵۰۰ روز به المپیک پاریس مانده است، سرمربی والیبال برزیل نگرانی خودرا پنهان نمی نماید. او درباب نگرانی خود اظهار داشت: تنها یک راهکار برای کنترل اضطراب وجود دارد؛ تمرین که بهترین راه برای ایجاد آرامش و پختگی بازیکنان و کادر مربیگری است. برای موفقیت تمام تلاش خودرا انجام خواهیم داد.

به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، روز گذشته مراسم قرعه کشی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ انجام شد و ۲۴ تیم حاضر در این رقابت ها حریفان خودرا شناختند.

گروه بندی رقابت های والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

(از هر گروه ۲ تیم به المپیک صعود می کند.)

گروه A: برزیل، ایتالیا، ایران، کوبا، اوکراین، آلمان، جمهوری چک، قطر

گروه B: ژاپن، آمریکا، اسلوونی، صربستان، ترکیه، تونس، مصر، فنلاند

گروه C: چین، لهستان، آرژانتین، هلند، کانادا، مکزیک، بلژیک، بلغارستان

قرار است این مسابقات در سال آینده از ۸ تا ۱۶ مهر ۱۴۰۲ اجرا شود.

میزبان گروه A این مسابقات برزیل خواهد بود که باید تیم ملی والیبال ایران در خاک برزیل به مصاف حریفان خود برود.

منبع:

1401/12/27
16:41:54
5.0 / 5
269
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد