دفاع شخصی

اعزام پاراتیراندازان به جام جهانی کره جنوبی

اعزام پاراتیراندازان به جام جهانی کره جنوبی

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از اعزام تیراندازان به جام جهانی کره جنوبی برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریس اطلاع داد.حسین امیری در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به برگزاری نخستین اردوی تیم ملی پاراتیراندازی از ۱۰ فروردین اظهار نمود: نخستین اردوی تیم ملی پاراتیراندازی در سال جدید از ۱۰ فروردین با حضور ۱۴ ورزشکار (هفت تیرانداز زن و هفت تیرانداز مرد) در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولان شروع می شود و تا ۲۵ فروردین ادامه می یابد. این اردو به منظور آماده سازی تیراندازان جهت شرکت در جام جهانی کره جنوبی در خردادماه و بازیهای پاراآسیایی هانگژوی چین پیشبینی شده است.

او در رابطه با تعداد نفرات اعزامی به کره جنوبی اظهار داشت: با عنایت به این که اعزام هر تیرانداز به این مسابقات چیزی حدود ۲۰۰ میلیون تومان هزینه دارد، هم اکنون اعزام رقیه شجاعی، نسرین شاهی، زهرا غلامزاده و محمدرضا میرشفیعی که تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک هستند، قطعی است اما اعزام سایر تیراندازان به تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک بستگی دارد.

امیری همینطور در ارزیابی از عملکرد تیراندازان در مسابقات قهرمانی کشور تصریح کرد: رکوردهای قابل قبولی در قهرمانی کشور به ثبت نرسید اما پدیده های خوبی شناسایی شدند که در صورت سرمایه گذاری روی آنها می توانیم به آینده این رشته امیدوار باشیم.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در رابطه با حضورنیافتن ساره جوانمردی در بازی های پاراآسیایی هانگژو و تأثیر این عدم حضور در کاهش تعداد مدال های تیم اظهار نمود: نسرین شاهی یکی از تیراندازانی است که در ۱۰ متر بادی و ۵۰ متر خفیف رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده و روی مدال آوری وی در هر دو ماده حساب باز کردیم. هرچند نبود ساره جوانمردی در این دوره از بازی های پاراآسیایی در کاهش تعداد مدال های کاروان اثرگذار خواهد بود اما تلاش داریم با کسب بهترین نتایج نبودش را در بازی ها جبران نماییم.

او اضافه کرد: به جهت اینکه تیراندازان بهترین عملکرد را در جام جهانی کره جنوبی و بازی های پاراآسیایی داشته باشند، تلاش داریم در تمرینات علاوه بر پیگیری تکنیک، تاکتیک و افزایش قدرت بدنی بازیکنان، روی تمرکزشان هم کار نماییم تا با تمرکز بالایی در مسابقات حضور پیدا کنند.

امیری در انتها در رابطه با وضعیت میرشفیعی بعد از عمل جراحی قلب هم اظهار داشت: او هم اکنون شرایط بسیار خوبی دارد و نخستین تمرینات خویش را از ۱۰ فروردین در کنار تیم آغاز خواهد نمود.
1402/01/07
16:53:19
5.0 / 5
301
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد