دفاع شخصی

خوشی مدودف از بازگشت تنیسورهای روسیه به ویمبلدون

خوشی مدودف از بازگشت تنیسورهای روسیه به ویمبلدون

دفاع شخصی: تنیسورهای روسیه و بلاروس امسال می توانند در مسابقات تنیس «ویمبلدون» در انگلیس شرکت نمایند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از استار، برگزارکننده های تنیس ویمبلدون در نظر دارند به تنیسورهای روسیه و بلاروس اجازه دهند تا در این فصل در این رقابت ها حضور داشته باشند. همچون شرایطی که تنیسورهای روسیه و بلاروس برای حضور در این رقابت ها باید رعایت نمایند این است که ابراز پشتیبانی از جنگ در اوکراین نداشته باشند و از بودجه دولتی روسیه و یا بلاروس استفاده نکرده باشند.
به گزارش سان، جهت شرکت در این مسابقات، تنیسورها باید قراردادی را امضا کنند در خصوص این که بطور علنی از جنگ در اوکراین حمایت نخواهند کرد و نشان داده شود که هیچ بودجه ای از روسیه یا بلاروس دریافت نکردند.
مقامات ویمبلدون پیش تر اعلام نمودند تنیسورهای روس حق حضور در رقابت های ویمبلدون را نخواهند داشت. با این تصمیم دانیل مدودف و آندری روبلوف از شرکت در ویمبلدون بازماندند. برگزارکنندگان تصمیم خودرا تغییر ندادند تا انجمن های مردان (ATP) و زنان (WTA) دست به اقدامات شدید بزنند.
بر این اساس سال قبل که به این تنیسورها اجازه رقابت داده نشد، ویمبلدون به یک تورنمنت بدون امتیاز تبدیل شد. فدراسیون بین المللی تنیس این تصمیم را اعلام و در اطلاعیه ای عنوان کرد: برای سازمان ها مهمست که از اصول تنیس با وجود اقدامات مقامات روسیه دفاع کنند.
واکنش مدودف به بازگشت به ویمبلدون
دانیل مدودف از تصمیم برگزارکنندگان برای اجازه دادن به تنیسورهای روس و بلاروس برای حضور در ویمبلدون در سال ۲۰۲۳ ابراز خوشی کرد. او اظهار داشت: همیشه گفته ام که اگر فرصت بازی در ویمبلدون را پیدا کنم، خوشحال می شوم که آنجا باشم. ویمبلدون مسابقاتی است که من دوست دارم، تنها تورنمنت گرند اسلم است که هنوز به مرحله یک چهارم نهایی آن نرسیده ام، می خواهم در آنجا عملکرد خوبی داشته باشم. این یک تورنمنت فوق العاده است، من خوشحالم که امسال این فرصت را خواهم داشت که در آن بازی کنم.
مدودف ۲۷ ساله در رده بندی جهانی در رتبه پنجم بالاترین تنیسورهای جهان قرار دارد، در سال ۲۰۲۲ او به مدت ۱۶ هفته نفر اول جهان بود. او ۱۸ قهرمانی در مسابقات ATP دارد که ۳ عنوان آن در این فصل به دست آمده است. بهترین نتیجه وی در تورنمنت های گرند اسلم، قهرمانی در اپن آمریکا در سال ۲۰۲۱ است.
منبع:

1402/01/12
18:32:27
5.0 / 5
281
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد