دفاع شخصی

سایه افزایش نرخ ارز روی دوچرخه سواری

سایه افزایش نرخ ارز روی دوچرخه سواری

به گزارش دفاع شخصی، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: افزایش نرخ ارز فدراسیون ها را با چالش روبرو کرده است و مشکلات برای فدراسیون های تجهیزات محور دوچندان شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رسول اسدی در حاشیه جلسه روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان بیان نمود: خواسته مشترک روسای فدراسیون ها بطور قطع در ارتباط با اعتبارات فدراسیون ها است. سال قبل با افزایش نرخ ارز روبرو بودیم و همه فدراسیون ها گرفتار مشکل شده بودند. امیدوارم با اعتباراتی که برای سال ۱۴۰۲ دیده شده است، مشکلات حل شود. مشکلات برای فدراسیون های تجهیزات محور مانند دوچرخه سواری دو چندان می شود و امیدوارم همه موضاعات با تدبیر وزارت ورزش و دولت برطرف شود.

او در مورد حل مشکل بیمه ورزشکاران اظهار داشت: یکی از معضل های اصلی جامعه ورزش بیمه ورزشکاران و مربیان بوده است. با توضیحاتی که آقای وزیر دادند، امیدوارم این مشکل هم حل شود.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که در بازی های آسیایی هانگژو چقدر شانس مدال دارند و تعداد ورزشکاران اعزامی آنها نهایی شده است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: در بازی های آسیایی مقرر است ورزشکاران در رشته های جاده، پیست و کوهستان شرکت نمایند و این پیشبینی از جانب فدراسیون و کمیته ملی المپیک انجام شده است. دوچرخه سواری در دوره قبل بازی های آسیایی موفق به کسب مدال نشد و امیدواریم که در بازی های آسیایی هانگژو بتواند به مدال برسد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا دوچرخه سواری در بازی های آسیایی مدال می گیرد؟ تصریح کرد: امیدواریم این اتفاق بیفتد. البته برای کسب مدال یک فرایند لازم است. اتفاقاتی که در جامعه دوچرخه سواری در چند سال گذشته رخ داده است مشکل ساز شد.

منبع:

1402/01/17
17:46:31
5.0 / 5
419
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد