دفاع شخصی

مسابقه بین المللی دوچرخه سواری کیش به تعویق افتاد

مسابقه بین المللی دوچرخه سواری کیش به تعویق افتاد

دفاع شخصی: فدراسیون ایران قرار نیست مسابقه بین المللی دوچرخه سواری کیش را در اردیبهشت برگزار کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، فدراسیون دوچرخه سواری قرار بود مسابقه بین المللی یک روزه ای را ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) به میزبانی کیش برگزار کند. این مسابقه در تقویم اتحادیه جهانی دوچرخه سواری نیز ثبت شده است اما به نظر نمی رسد که به مرحله برگزاری برسد.

رسول اسدی، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با ایسنا در اینباره بیان نمود: مسابقه کیش را به تعویق انداختیم چون متوجه شدیم که اسپانسر نمی تواند به تعهدات خود عمل کند و برای ما بد می شود. ازاین رو ما هم مسابقه را به تعویق انداختیم و پس از تور ایران - آذربایجان (نیمه دوم سال) برگزار می گردد. با این وجود ما برنامه بین المللی داریم و رکابزنان در چارچوب تیم مس سونگون به ازبکستان می روند و در دو مسابقه یک روزه شرکت می کنند.

اسدی در پاسخ به این پرسش که تور ایران - آذربایجان مقرر است پیش از بازی های آسیایی برگزار گردد یا پس از آن، اظهار داشت: نامه ای را به مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان ارسال کردم و خواستم زمان تور را تعیین تکلیف کند و فکر می کنم پس از بازی های آسیایی برگزار گردد و پیش از آن نمی توان برگزارش کرد.

او در پاسخ به این پرسش که بهتر نبود تورها را پیش از بازی های آسیایی برگزار کرد تا رکابزنان ایران بتوانند آماده تر شوند، خاطرنشان کرد: تیم ها پیش از بازی های آسیایی به این مسابقات نمی آیند. باز هم باید بررسی نماییم و ببینیم پیش از بازی های آسیایی به ایران می آیند یا نه.

رییس فدراسیون درباره ی تعداد سهمیه دوچرخه سواری ایران در بازی های آسیایی و روند آماده سازی آنها تصریح کرد: ما نفراتی را در رشته های جاده، پیست و کوهستان بازی های آسیایی داریم و حالا باید بر سر تعداد نفرات با کمیته ملی المپیک به توافق برسیم. تا بازی های آسیایی برمبنای رنکینگ جلو می رویم و مستعدها را در ترکیب قرار می دهیم. هم اکنون هم مسابقات قهرمانی آسیا جاده را در پیش داریم که در رده بزرگسالان اساسا نفراتی را که شانس مدال دارند، اعزام می نماییم و در رده جوانان کمی نگاه حمایتی هم داریم.

اسدی درباره ی این که هنوز نامش در سایت اتحادیه جهانی بعنوان رئیس فدراسیون ثبت نشده است، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک ایران و کنفدراسیون آسیا انتخابات ایران را تایید نموده اند و آنها هم تایید می کنند. مشکل خاصی نیست و فرآیندش باید پشت سر گذاشته شود.
1402/01/22
12:04:38
5.0 / 5
1021
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد