دفاع شخصی

یک وزنه بردار 19 ساله رکورد جهان را شکست

یک وزنه بردار 19 ساله رکورد جهان را شکست

به گزارش دفاع شخصی، وزنه بردار ۱۹ ساله بلغارستان که رقیب کیانوش رستمی است، در رقابتهای قهرمانی اروپا رکورد دوضرب و مجموع جهان را شکست.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا که گزینشی المپیک پاریس هم است به میزبانی ایروان ارمنستان درحال برگزاری است.
در رقابت دسته ۸۹ کیلوگرم که یک وزن المپیکی است، وزنه بردار ۱۹ ساله بلغارستان توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد و همینطور رکورد دوضرب و مجموع جهان را هم شکست.
کارلوس ناسار رکورد ۱۷۴ یک ضرب، ۲۲۱ دوضرب و مجموع ۳۹۵ کیلوگرم را ثبت نمود.
او با مهار وزنه ۲۲۱ کیلوگرم در حرکت دوضرب توانست کیلوگرم رکورد جهان را یک کیلوگرم ارتقا دهد. رکورد دو ضرب جهان در اختیار خود این وزنه بردار بود که در مسابقات قهرمانی جهان کلمبیا ثبت نمود.
ناسار همینطور موفق شد رکورد مجموع جهان را که ۳۹۲ کیلوگرم بود، سه کیلوگرم ارتقا دهد.
از ایران کیانوش رستمی و مصطفی جوادی در دسته ۸۹ کیلوگرم رقیب این وزنه بردار بلغارستانی هستند. این دو وزنه بردار ایران به دنبال گرفتن سهمیه المپیک هستند و هر کدام از آنها بتواند سهمیه دسته ۸۹ کیلوگرم را بگیرد یک رقیب جدی از بلغارستان خواهد داشت.
فیلم رکوردشکنی وزنه بردار بلغارستان:منبع:

1402/02/01
17:01:14
2.0 / 5
2906
مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
اردبیلی:
آقا کیانوش دیگه تمام شده فقط برای گردش و تفریح به مسابقات می‌رود ،به جای ایشان یک جوان جویای نام راببرید تا انگیزه ای برای تمرین هایش باشد

ناشناس:
کیانو‌ش یک بادکنک بیش نیست

ناشناس:
کیانوش آشغال رستمی
کیانوش رستمی کثیف لجن منش
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد