دفاع شخصی

پاسخ شهرداری به افزایش ۳ برابری تعرفه های اماکن ورزشی در تهران

پاسخ شهرداری به افزایش ۳ برابری تعرفه های اماکن ورزشی در تهران

به گزارش دفاع شخصی، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه نرخ تعرفه اماکن ورزشی تحت پوشش شهرداری پایین تر از نرخ دولت می باشد، اظهار داشت: نرخ مصوب سال جاری شهرداری برای اماکن ورزشی بر طبق تعرفه مصوب شورای اسلامی و فرمانداری تهران بوده و در مناطق 22 گانه این نرخ متفاوت می باشد.


بعد از آن که برخی از شهروندان تهرانی در تماس با سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران بررسی افزایش دو تا سه برابری تعرفه های اماکن ورزشی شهرداری در سال جدید را خواهان شدند، خبرنگار ایسنا دلیل این مساله را از رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران جویا شد.
حسین اوجاقی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی هزینه ی اماکن ورزشی تحت پوشش شهرداری امسال اظهار داشت: تعرفه های امسال بر طبق تعرفه های ۱۴۰۱ دولت طراحی شده و حتی پایین تر از قیمت دولتی است، بطوریکه اگر نرخ تعرفه های مجموعه های ورزشی دولتی درجه یک باشد این تعرفه ها در اماکن ورزشی شهرداری درجه ۲ و ۳ در نظر گرفته شده است. البته تعرفه امسال اماکن ورزشی شهرداری مصوب شورای اسلامی و فرمانداری تهران بوده و در مناطق ۲۲ گانه تهران متفاوت می باشد. بطوریکه هزینه ی اماکن ورزشی منطقه ی یک تا ۸ بالاتر و ۹ تا ۲۲ پایین تر از سایر مناطق در نظر گرفته ایم که البته این تعرفه ها بر طبق نوع رشته و میزان گرایش مردم متفاوت می باشد.
وی با اشاره به اینکه بدنبال درآمدزایی از اماکن ورزشی نیستیم، اظهار داشت: نه فقط از اماکن ورزشی درآمدزایی نمی نماییم حتی سودی نیز برای ما ندارد، حتی برای تشویق مردم به سمت کارهای ورزشی در برخی از اماکن ورزشی درآمد به حدی پایین است که با هزینه ها برابری می کند و نرخ تعرفه ها ۳۰ تا ۴۰ درصد کم تر از نرخ دولت می باشد.
اوجاقی اشاره کرد: هدف ما این است که پایین ترین تعرفه را برای اماکن ورزشی در نظر بگیریم شاید انتقاداتی وجود داشته باشد در خصوص افزایش قیمت اماکن ورزشی نسبت به گذشته، اما تلاش بر این است که نرخ تعرفه ها از نرخ دولت کم تر باشد و شرایطی را فراهم نماییم تا مردم به سمت کارهای بدنی گرایش پیدا کنند.
رئیس سازمان ورزش شهرداری در آخر از برگزاری مسابقات محلات در مناطق ۲۲ گانه تهران آگاهی داد و اظهار داشت: با برگزاری این مسابقات اهتمام داریم مردم محلات مناطق مختلف استان تهران را درگیر ورزش نماییم که البته در آخر این رقابت ها به نفرات برتر جوایزی نیز اهداء خواهد شد.1402/02/07
12:54:13
5.0 / 5
387
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد