دفاع شخصی
به دنبال خروج از انجمن بین المللی بوكس

محرومیت تمام بوکسورهای آمریکایی از حضور در رقابت ها

محرومیت تمام بوکسورهای آمریکایی از حضور در رقابت ها

دفاع شخصی: انجمن بین المللی بوکس بعد از خروج آمریکایی ها از این سازمان، نمایندگان بوکس ایالات متحده آمریکا را تعلیق کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از سایت rbc، انجمن بین المللی بوکس (IBA) اعلام نمود که تصمیم فدراسیون بوکس ایالات متحده برای پایان دادن به عضویت خود در این سازمان را به رسمیت می شناسد و این اقدام را اقدامی لطمه زننده به ورزشکاران آمریکایی می داند.

چهارشنبه ۶ اردیبهشت، فدراسیون بوکس ایالات متحده خروج خودرا از انجمن بین المللی بوکس اعلام نمود و از قصد خود برای عضویت در یک سازمان جایگزین به نام World Boxing خبر داد؛ سازمانی که انجمن بین المللی بوکس آنرا «سازمان تقلبی» می داند و به همین خاطر از آن شکایت کرده است.

اکنون همه اعضای بوکس آمریکا شامل بوکسورها، مقامات و مربیان از داشتن هرگونه ارتباط با انجمن بین المللی بوکس و شرکت در هر مسابقه ای که تحت پوشش آن یا تحت حمایت هر یک از اعضای وابسته به آن باشد منع شده اند.

آمریکا و انگلیس بعد از تحریم روسیه از انجمن بین المللی بوکس خارج شدند. ایالات متحده نخستین کشوری بود که جام جهانی بوکس را تحریم کرد. این اقدام زمانی صورت گرفت که به بوکسورهای روسیه و بلاروس ها اجازه داده شد با پرچم کشورشان در این رقابت ها حضور داشته باشند.

عمر کرملو از روسیه ریاست انجمن بین المللی بوکس را بر عهده دارد.

منبع:

1402/02/09
11:09:44
5.0 / 5
364
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد