دفاع شخصی
ژاوی:

گام بزرگی برای قهرمانی برداشتیم

گام بزرگی برای قهرمانی برداشتیم

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی آبی اناری ها پس از پیروزی قاطع برابر رئال بتیس اظهار داشت که تیمش گام بزرگی برای کسب عنوان قهرمانی برداشت.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا در هفته سی و دوم رقابت های لالیگا به مصاف رئال بتیس رفت.
آبی اناری ها در این موفق به کسب پیروزی قاطع شدند و حریف خودرا با چهار گل در هم کوبیدند. این پیروزی موجب شد تا بارسلونا اختلاف خودرا با رئال مادرید باردیگر به ۱۱ امتیاز افزایش دهد این درحالی است که تنها شش هفته تا پایان فصل باقی مانده است.
ژاوی در نشست خبری پس از بازی اینطور به پیروزی قاطع تیمش واکنش نشان داد: این پیروزی گام بسیار بزرگی به سمت قهرمانی در فصل جاری بود. بدون شک همه ما خوشحال هستیم چونکه پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم. به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم.
او افزود: بسیار عالی ظاهر شدیم و یک گام بزرگ دیگر به سمت قهرمانی برداشتیم. از عملکرد بازیکنان رضایت کامل را دارم و آنچه که در میدان دیدم مثبت و قابل ستایش بود. من احساس خوبی دارم و امیدوار هستم که این روند ادامه داشته باشد.
ژاوی درباره ی جذب بازیکنان جدید در تابستان اظهار داشت: امیدوار هستم که تابستانی مثبت و لذت بخش باش. حالا وقت مناسبی برای صحبت کردن دراین زمینه نیست. ما یک گام دیگر تا کسب عنوان قهرمانی فاصله داریم.
او در آخر درباره ی بوسکتس هم اظهار داشت: من هزار بار گفته ام که بوسکتس برای ما ضرورت دارد. وقتی او نباشد یا در سطح کیفی همیشگی خود قرار نداشته باشد تیم شاکله خودرا ندارد. امیدوار هستم که بوسکتس بماند. همه چیز بستگی به تصمیم خود او دارد.
باوجود آنکه ژاوی بارها به پشتیبانی از بوسکتس پرداخته است اما عملکرد این بازیکن انتقادهای زیادی را در ترکیب بارسلونا به همراه داشته است. گزارش ها حاکی از جدایی او از بارسلونا در تابستان و حضورش در لیگ عربستان می دهد.1402/02/10
12:06:13
5.0 / 5
353
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد