دفاع شخصی
خسروی وفا:

دیپلماسی ورزشی می تواند در زمینه سیاست موثر باشد

دیپلماسی ورزشی می تواند در زمینه سیاست موثر باشد

به گزارش دفاع شخصی، رئیس کمیته ملی المپیک گفت اثربخشی ورزش می تواند در زمینه سیاست کمک های قابل توجهی را انجام دهد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی المپیک، در جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان و وزیر امور خارجه اظهار نمود: از وزارت امور خارجه تشکر می کنم که چنین فرصتی را در اختیار گذاشتند. دیپلماسی می تواند به ورزش کمک نماید. ورزش فرصتی برای کشور است تا از راه مسابقات بین المللی ظرفیت ها را بیشتر کند.

خسروی وفا ضمن اشاره به این که ورزش در زمینه سیاست می تواند اثربخشی های قابل توجهی داشته باشد، تصریح کرد: ورزش فرصتی عالی برای حکمرانان تمام کشورهاست. بحث صدور ویزا یکی از مسائلی است که در مسابقات همیشه مد نظر قرار دارد. ما می توانیم بسیاری از شرایط و گره های سیاسی را با ورزش باز نماییم و ورزش می تواند به کمک دیپلماسی بیاید.

او افزود: از دیپلماسی ورزشی میتوان برای دیپلماسی سیاسی استفاده های اثربخشی کرد. از طرفی ما باید از ظرفیتهای ورزشی موجود در حوزه بین الملل هم استفاده نماییم. اگر بخواهیم پست های حساسی در حوزه ورزش بگیریم، وزرای ما می توانند کمک کنند. از این فرصت های ورزشی باید استفاده نمود. امیدوارم تعاملات ما از این بیشتر هم شود و شاهد اتفاقات بهتری باشیم.

منبع:

1402/04/11
08:09:42
5.0 / 5
330
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد