دفاع شخصی

اخطار به ام باپه

اخطار به ام باپه

به گزارش دفاع شخصی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن پیام هشدارآمیزی به ام باپه داد و البته لوئیس انریکه از علاقه اش برای کارکردن با این بازیکن سخن گفت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از لوپاریزین، باشگاه پاری سن ژرمن لوئیس انریکه را رسما بعنوان سرمربی جدید خود برگزید تا این سرمربی سرشناس اسپانیایی جایگزین کریستف گالتیه شود.

با این همه سوژه اصلی در پاری سن ژرمن کیلیان ام باپه است که مشخص نیست در این تیم می ماند یا این که راهی رئال مادرید می شود.

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در اینباره پیام هشدارآمیزی به ام باپه داد. وی در واکنش به احتمال جدایی این بازیکن اظهار داشت: «به هیچ وجه اجازه نمی دهیم بهترین بازیکنمان به صورت مجانی تیم را ترک کند. این غیر امکان دارد. ام باپه اعلام نموده است دوست دارد بماند و این چیزی است که ما هم می خواهیم. البته او برای ماندن باید قراردادش را تمدید کند. ام باپه پیش از این گفت به صورت مجانی تیم را ترک نمی نماید. اگر او نظرش را تغییر داده است، مشکل من نیست.

ام باپه یک فصل دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. او در صورتیکه قراردادش را تمدید نکند می تواند در تابستان آتی تیم را مجانی ترک کند و باشگاه پاری سن ژرمن چنین چیزی را نمی خواهد و به همین خاطر از او خواسته است تا قراردادش را تمدید کند.

لوئیس انریکه بعد از معرفی اش بعنوان سرمربی جدید پاری سن ژرمن اظهار داشت: ما تیم بسیار خوبی داریم و می خواهم به همین بازیکنانی که با تیم قرارداد دارند اعتماد کنم. به شما قول می دهم که تیمی قوی داشته باشیم و فوتبال زیبایی را به نمایش بگذاریم.

منبع:

1402/04/15
15:59:12
5.0 / 5
316
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد