دفاع شخصی

سید محمد امین طباطبایی سوپر استاد بزرگ جدید شطرنج ایران

سید محمد امین طباطبایی سوپر استاد بزرگ جدید شطرنج ایران

دفاع شخصی: ملی پوش شطرنج ایران موفق شد از ریتینگ ۲۷۰۰ عبور کرده تا ضمن صعود در رنکینگ جهانی شطرنج، عنوان سوپراستاد بزرگی را به نام خود کند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، درجریان مسابقات یادبود هتنی در بوداپست، سید محمد امین طباطبایی ملی پوش شطرنج ایران به مصاف پراگناناندا هندی صدرنشین این مسابقات رفت و موفق شد به پیروزی برسد. طباطبایی که در این مسابقات با ریتینگ ۲۶۸۹ شرکت کرده است، با عملکردی خوب و پیروزی مقابل حریف هندی موفق شد بعنوان سوپر استاد بزرگی برسد.
طباطبایی در این رقابت ها موفق شد حدود ۱۲.۵ واحد ریتنیگ زنده خویش را افزایش دهد تا با ریتینگ زنده ۲۷۰۱.۵، علاوه بر کسب عنوان سوپر استاد بزرگی به رده ۳۵ جهان صعود کند.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، عنوان «سوپر استادبزرگ شطرنج» برای شطرنج بازانی به کار می رود که موفق شده اند از ریتینگ ۲۷۰۰ عبور کنند. پرهام مقصودلو نفر اول شطرنج ایران هم با ریتینگ زنده ۲۷۱۶.۷ دیگر سوپراستاد بزرگ شطرنج ایران شناخته می شود.
طباطبایی سومین شطرنج باز ایرانی است که از مرز ریتینگ ۲۷۰۰ عبور کرده است. پیش از این علیرضا فیروزجا با پرجم ایران و پرهام مقصودلو موفق شده بودند عنوان سوپر استاد بزرگی را کسب کنند.1402/04/25
12:44:18
5.0 / 5
327
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد