دفاع شخصی

اعزام یک شناگر به انگلیس برای رسیدن به پارالمپیک پاریس

اعزام یک شناگر به انگلیس برای رسیدن به پارالمپیک پاریس

به گزارش دفاع شخصی، سرمربی تیم ملی شنا نابینایان و کم بینایان از اعزام تنها یک نماینده به مسابقات قهرمانی جهان انگلیس اطلاع داد و اظهار داشت: وی تنها شناگر شانس کسب مدال دربازیهای پاراآسیایی هانگژو چین است، امیدوارم با حضور وی در مسابقات قهرمانی جهان انگیس بتوانیم مجوز ورود به پارالمپیک پاریس را هم کسب نماییم.


حمید شریفیان در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به اعزام محمدحسین کریمی شناگر کم بینا کلاس S۱۲ به مسابقات قهرمانی جهان منچستر انگیس، اظهار نمود: این مسابقات ۷ مرداد به مدت ۶ روز در منچستر انگلستان برگزار می گردد که کریمی تنها نماینده شنا نابینایان و کم بینایان است که در این مسابقات حضور خواهد داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا محمدحسین کریمی تنها شناگر اعزامی به بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین و مسابقات قهرمانی جهان انگلیس است؟ اظهار داشت: با عنایت به سیاست کمیته ملی پارالمپیک در خصوص اعزام تنها ورزشکاران شانس کسب مدال به بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین، کریمی تنها شناگری است که در قسمت نابینایان و کم بینایان شانس کسب مدال نقره در هانگژو را دارد. البته وی در ۴ ماده ۵۰ متر آزاد، ۱۰۰ متر کرال پشت، ۱۰۰ متر پروانه و ۱۰۰ متر قورباغه در مسابقات قهرمانی جهان شنا خواهد نمود. ماده تخصصی وی ۱۰۰ متر کرال پشت، پروانه و آزاد است که امیدوارم در یکی از این ماده ها بتواند حد نصاب رکورد ورودی پارالمپیک پاریس را کسب کند.
سرمربی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان تصریح کرد: مسابقات قهرمانی جهان در جهت آماده سازی شناگران جهت شرکت در بازیهای هانگژو چین است. ازاین رو این رقابت فرصت مناسبی است تا کریمی پس از چند سال دوری از مسابقات شرایط خویش را از نظر قدرت بدنی و رکوردی مورد ارزیابی قرار دهد تا در جریان وضعیت خود جهت شرکت در هانگژو قرار بگیرد.
منبع:

1402/04/27
11:58:29
5.0 / 5
310
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد