دفاع شخصی

سوارس از همه چیز گذشت تا به مسی برسد

سوارس از همه چیز گذشت تا به مسی برسد

به گزارش دفاع شخصی، لوئیس سوارس برای جدایی از گرمیو و پیوستن به اینتر میامی حاضر است همه پولی را که از تیم برزیلی گرفته به این تیم برگرداند و حتی مبلغی را هم به آن اضافه کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از اسپورت، لوئیس سوارس در سال ۲۰۲۲ پس از جدایی از تیم ناسیونال اروگوئه راهی لیگ برزیل شد تا پیراهن گرمیو را بر تن کند.

سوارس تا سال ۲۰۲۴ با این تیم برزیلی قرارداد دارد اما پیوستن مسی به اینتر میامی سبب شده است این بازیکن هم علاقه بسیار زیادی به همبازی شدن با دوست سابق خود داشته باشد.

مسی و سوارس رابطه بسیار صمیمی و نزدیکی با هم دارند و پیش از این در بارسلونا روزهای خوبی را کنار هم پشت سر گذاشتند.

طبق اعلام روزنامه اسپورت، سوارس به جهت اینکه باردیگر با مسی همبازی شود، حاضر است همه پولی را که در یک سال حضورش در گرمیو گرفته به این باشگاه برزیلی پس دهد و حتی مبلغی اضافه را هم به این باشگاه بدهد.

البته اسپورت اعلام نمود که باشگاه برزیلی باوجود مصدومیت سوارس، نمی خواهد قرارداد این بازیکن را فسخ کند و اجازه جدایی را به او بدهد.

باشگاه اینتر میامی باوجود مصدومیت سوارس خواهان جذب او شده و به نظر می آید که آمدن این بازیکن هم یکی از خواسته های مسی است.

اینتر میامی تابحال علاوه بر مسی، دیگر بازیکن سابق بارسلونا یعنی بوسکتس را هم جذب کرده و مذاکراتی هم با آلبا و اینیستا داشته است؛ به نحوی که به نظر می آید دیوید بکام، بازیکن سابق رئال مادرید درنظر دارد اینتر میامی را به شعبه دوم باشگاه بارسلونا تبدیل کند.


1402/05/02
08:09:01
5.0 / 5
1737
مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد