دفاع شخصی

فرانسه در بحران ام باپه

فرانسه در بحران ام باپه

دفاع شخصی: در سالی که رقابت های انتخابی یورو برگزار می گردد و به زودی فرانسه مقرر است میزبانی المپیک را بر عهده داشته باشند، وضعیت کیلیان ام باپه موجب بروز درد سر برای مقامات فرانسوی شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از آس، وضعیت فعلی کیلیان ام باپه که از طرف باشگاهش کنار گذاشته شده بحرانی ناخواسته را در فرانسه به وجود آورده است. این بازیکن می خواهد فصل آینده بازی کند اما پاری سن ژرمن تهدید کرده است او را روی نیمکت خواهد گذاشت؛ مگر این که قراردادش را تمدید کند یا در همین پنجره نقل وانتقالاتی به تیم دیگری برود تا پاری سن ژرمن بتواند درآمدزایی داشته باشد.

در سالی که رقابت های انتخابی یورو برگزار می گردد و به زودی فرانسه مقرر است میزبانی المپیک را بر عهده داشته باشند، وضعیت کیلیان ام باپه موجب بروز درد سر برای مقامات فرانسوی شده است.

اتحادیه فوتبالیست های فرانسه، عمل باشگاه پاری سن ژرمن را «غیر قانونی» و «خارج از محدوده قانون» می داند. در بیانیه این سازمان آمده است: «برکناری کاپیتان تیم ملی فرانسه شاید موجب شود که سازمان های ورزشی و سیاسی در نهایت اقدامی در این مورد انجام دهند. اعمال فشار بر یک کارمند، بوسیله سخت کردن شرایط کاری او برای مجبورکردن او به ترک یا پذیرش آن چه کارفرما می خواهد، به منزله آزار و اذیت اخلاقی است که قانون فرانسه آنرا به شدت محکوم می کند.»

کاپیتان تیم ملی فوتبال فرانسه یکی از بهترین بازیکنان جهان و یک الگوی بزرگ در کشور فرانسه شمرده می شود و بحران ایجادشده برای او می تواند پاری سن ژرمن را در موقعیت سختی قرار دهد. آیا پاری سن ژرمن در سالی که بازی های المپیک نیز مقرر است در پاریس اجرا شود و ام باپه یکی از چهره های این کشور خواهد بود، می تواند فشار رسانه های فرانسوی را تحمل کند؟ام باپه از لیست قهرمانان لیگ ۱ برای تور ژاپن کنار گذاشته شده و این باشگاه حالا در تلاش است تا فوق ستاره اش را ملزم به ترک باشگاه کند. کاپیتان فرانسه اعلام نمود که در آخر قراردادش که تابستان آینده تمام می شود، پارک دوپرنس را ترک خواهدنمود. این در حالیست که باشگاه این بازیکن را با مبلغی بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ میلیون یورو می خواهد بفروشد.ام باپه بازی های المپیک را هدفگذاری کرده است

کیلیان ام باپه می خواهد فصل آینده بطور منظم برای تیمش بازی کند تا بتواند هم در یورو و هم المپیک حضور داشته باشد. او هنوز موفق به قهرمانی در یورو با فرانسه نشده است و یورو ۲۰۲۴ از اهداف اصلی وی در کنار بازی های المپیک است. او تمایل نشان داده است تا بتواند در بازی های المپیک برای تیم ملی کشورش در بازی های المپیک تابستانه حضور داشته باشد.
1402/05/03
08:18:39
5.0 / 5
278
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد