دفاع شخصی

ادامه جنگ سرد در پاریس

ادامه جنگ سرد در پاریس

دفاع شخصی: کیلیان ام باپه به تیم مذاکره کننده الهلال اعلام نمود که علاقه ای به حضور در فوتبال عربستان ندارد تا این بازیکن به یک دردسر و سردرد بزرگ برای پاریسی ها تبدیل گردد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، هیاتی از باشگاه الهلال برای مذاکره با کیلیان ام باپه راهی پاریس شدند. ام باپه با وجود پیشنهاد وسوسه انگیزی که الهلال به او داد به صراحت به این باشگاه اعلام نمود که در وضعیت فعلی علاقه ای برای ترک فوتبال اروپا ندارد و بدین سان حضور این بازیکن در الهلال منتفی شد.

پابلو پولو خبرنگار سرشناس روزنامه مارکا نوشت: پاری سن ژرمن امید زیاد داشت که ام باپه راهی الهلال شود اما این اتفاق نیفتاد. از جانب دیگر سران پاری سن ژرمن امیدی به انتقال این بازیکن به رئال ندارند. باشگاه پاری سن ژرمن طبق قوانینی که دارد نمی تواند ام باپه را خانه نشین کند تا این بازیکن به یک دردسر بزرگ برای تیم تبدیل گردد.

به نظر می رسد که جدایی کیلیان ام باپه از پاری سن ژرمن بسیار جدی است. او یک سال دیگر با باشگاه پاریسی قرارداد دارد. سران باشگاه پاری سن ژرمن از این بازیکن خواسته اند که یا قراردادش را تمدید کند یا تیم را در تابستان جاری ترک کند اما او اصرار به ماندن در تیم تا پایان قراردادش بدون تمدید آن دارد.

پیش از این رسانه های اروپایی اعلام نمودند که خانواده ام باپه که مدیر برنامه های این بازیکن نیز هستند با پیشنهاد الهلال موافقت کرده اند و آنرا مناسب می دانند. حتی باشگاه پاری سن ژرمن هم با پیشنهاد الهلال که بالاترین پیشنهاد در تاریخ فوتبال است موافقت کرده اند اما در نهایت ام باپه حاضر به حضور در لیگ عربستان نشد.

ام باپه به حضور در رئال مادرید علاقه دارد و به باشگاه پاری سن ژرمن اعلام نموده که در صورت جدایی از این تیم تنها راهی رئال می شود اما ظاهرا رئال در تابستان سال جاری به جذب این بازیکن علاقه ای ندارد.

منبع:

1402/05/05
17:21:15
5.0 / 5
376
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد