دفاع شخصی
هاشم اسكندری:

اگر تایید صلاحیت نشوم کنار می کشم

اگر تایید صلاحیت نشوم کنار می کشم

به گزارش دفاع شخصی، سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد اظهار داشت: اگر برای سومین بار از جانب نهادهای ذیصلاح وزارت ورزش و جوانان تایید صلاحیت نشوم از شرکت در انتخابات کناره گیری خواهم کرد.


هاشم اسکندری در گفتگو با ایسنا، در رابطه با زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون بولینگ و بیلیارد برای سومین بار اظهار نمود: انتخابات این فدراسیون حتما برای سومین بار برگزار می گردد و اگر از جانب نهادهای ذیصلاح وزارت ورزش باردیگر تایید نشوم بطور قطع این دفعه کنار خواهم کشید تا مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود نداشته باشد.
وی اظهار داشت: هدف من از شرکت در انتخابات این بود که به جامعه بولینگ و بیلیارد کمک کنم و هم اکنون هم دنبال این هستم تا بدانم واقعا مشکل چه چیزی است که صلاحیتم تایید نمی گردد. هنوز هم منتظر تایید صلاحیت از جانب وزارت ورزش و جوانان هستم.
سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد در پاسخ به این پرسش که اگر برای بار سوم هم اعضای مجمع حضور حداکثری در انتخابات نداشته باشند، امکان دارد باردیگر انتخابات برگزار نشود، تصریح کرد: اعضای مجمع نسبت به من لطف دارند اما این دفعه انتخابات تحت هر شرایطی برگزار می گردد و بعید می دانم اعضای مجمع به کاندیداهای حاضر رای ندهند.
اسکندری در انتها اضافه کرد: اگر این دفعه هم تایید صلاحیت نشوم از کاندیداتوری کنار می کشم تا مجمع انتخابات بولینگ و بیلیارد بدون هیچ گونه مشکلی برگزار گردد.1402/05/18
22:52:33
5.0 / 5
286
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد