دفاع شخصی

حسن تفتیان چگونه به قهرمانی جهان دوومیدانی رسید؟

حسن تفتیان چگونه به قهرمانی جهان دوومیدانی رسید؟

به گزارش دفاع شخصی، رکورددار دوی سرعت ایران از راه رنکینگ موفق به کسب سهمیه قهرمانی جهان شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حسن تفتیان، سریع ترین مرد ایران از راه رنکینگ، جواز حضور در رقابت های دوومیدانی قهرمانی جهان را به دست آورد.

با توجه به قوانین و مقررات فدراسیون جهانی دوو میدانی ورزشکاران باید از راه ثبت حد نصاب های اعلامی از جانب این نهاد بین المللی جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کند. اگر تعداد افرادی که رکوردهای ورودی را به ثبت یا از راه رنکینگ به این رویداد جهانی راه پیدا کرده اند، کمتر از تعداد ورزشکارانی باشد که می توانند در هر ماده این رویداد جهانی شرکت نمایند، برترین ورزشکاران جدول رنکینگ بعد از این افراد جواز حضور در این رقابت ها را به دست خواهند آورد.

به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حسن تفتیان در رنکینگ جهانی در رتبه ۵۰ قرار داشت و ابتدا ۴۸ نفر از این طریق سهمیه کسب کردند اما انصراف چند ورزشکار که بالاتر از او قرار داشتند، سبب شد تا سهمیه به تفتیان هم برسد.

مسابقات قهرمانی جهان از ۲۷ مرداد به میزبانی شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود که حسن تفتیان و فرزانه فصیحی نمایندگان ایران در این رقابت ها هستند.
1402/05/20
15:13:00
5.0 / 5
325
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد