دفاع شخصی
افشین داوری:

اخراج از خوابگاه حقیقت ندارد

اخراج از خوابگاه حقیقت ندارد

به گزارش دفاع شخصی، افشین داوری اخراج رکورددار پرتاب نیزه ایران از خوابگاه آفتاب انقلاب را رد کرد و اظهار داشت: درحال تعمیر خوابگاه های آفتاب انقلاب هستیم و از دختران و پسران حاضر در خوابگاه خواهش کردیم تا زمان بهسازی و بازسازی خوابگاه، اردو را ترک کنند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علی فتحی گنجی رکورددار پرتاب نیزه ایران مدتی پیش در گفت و گو با ایسنا به انتقاد از شرایط خود در خوابگاه مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب پرداخت که وضعیت اسکان و تغذیه مناسبی نداشت. در پی این ماجرا فتحی گنجی مدعی است که فدراسیون او را از خوابگاه اخراج کرده است.

بیشتر بخوانید:
انتقاد تند رکورددار پرتاب نیزه: برخی در هتل هستند اما من با سوسک و گربه زندگی می کنم!
افشین داوری، سرپرست فدراسیون دوومیدانی ایران در گفت و گو با ایسنا در مورد این ورزشکار اظهار داشت: فتحی گنجی یکی از استعدادهای درخشان ماست، حتی درخواست دادم که بردار آقای حسین شایان از سوئد برایش نیزه مناسب تهیه نماید چون برد نیزه فعلی او بین ۵۰ تا ۶۰ متر است. از طرفی یکی از ورزشکارانی بود که برای اعزام به قهرمانی آسیا و در صورت ثبت حد نصاب لازم برای بازی های آسیایی در نظر داشتیم.

او در این مورد اضافه کرد: موافقت خروج از کشور این ورزشکار را جهت شرکت در قهرمانی آسیا گرفتیم اما پاسپورتش به دست ما نرسید. از آنجا که سرباز است باید نیروهای نظامی موافقت می کردند و با وجود این که با مسئولان ارتش تماس گرفتم و خیلی پیگیر شدم، در نهایت نتوانستیم اعزامش نماییم.

داوری در واکنش به ادعای اخراج این ورزشکار از خوابگاه آفتاب انقلاب به سبب انتقاد از فدراسیون، بیان کرد: چنین چیزی حقیقت ندارد. درحال تعمیر خوابگاه های آفتاب انقلاب هستیم. این کار را از قبل شروع کردیم اما الان شتاب بیشتری داده ایم. بدین سبب از دختران و پسران حاضر در خوابگاه خواهش کردیم تا زمان بهسازی و بازسازی خوابگاه، اردو را ترک کنند. تنها کسی که الان در خوابگاه این مجموعه حضور دارد احسان حدادی است که در یک اتاق تقریباً کامل اسکان دارد. بقیه اتاق ها خالی شده و درحال بازسازی هستیم.

او در این مورد اضافه کرد: نمی دانم دوستان از این مساله چه برداشتی کرده اند اما هدفگذاری ما تعمیر این خوابگاه هاست چون بهمن ماه میزبان قهرمانی داخل سالن آسیا هستیم و نماینده کنفدراسیون آسیا شهریور ماه برای بازدید از تجهیزات و امکانات به ایران می آید.

داوری در واکنش به این که فتحی گنجی انتقاد داشته که چرا در هتل اسکان داده نشده است، اظهار داشت: پیش از قهرمانی آسیا یک رکوردگیری گذاشتیم و افرادی که به آن رسیدند یا نزدیک شدند به تیم ملی راه پیدا کردند. فتحی گنجی در آن مسابقات به حدنصاب لازم نرسید. از آنجا که سرباز است درخواست داشت به پادگان نرود و از خوابگاه استفاده نماید که موافقت کردیم اما تنها افرادی وارد هتل و سیستم پشتیبانی فدراسیون شدند که رکوردهای مد نظر را آوردند.

داوری با اعلان اینکه فتحی گنجی در مرحله اول لیگ شرکت نکرد و فرصت ها را از خودش گرفته است، افزود: این ورزشکار استعداد خوبی است و هرچند به این مسابقات نرسید اما در آینده از او انتظار داریم و حمایتش می نماییم. می تواند ۸۰ متر و شاید بالاتر هم پرتاب کند. بنا بر این امکانات لازم را تهیه می نماییم تا چنین افراد مستعدی بهره گیرند.
1402/05/21
15:16:51
5.0 / 5
245
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد