دفاع شخصی
وزیر آموزش وپرورش خبر داد:

اتمام ۲۱۰۰ طرح ورزشی درون مدرسه ای

اتمام ۲۱۰۰ طرح ورزشی درون مدرسه ای

به گزارش دفاع شخصی، لرستان وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: 2100 طرح ورزشی در کشور امسال به پایان می رسد.


رضا مراد صحرایی امروز دوم شهریورماه در حاشیه افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی ولیعصر (عج) طرح شهید سردار سلیمانی این شهرستان در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک هفته دولت، اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی در آموزش و پرورش از طرح های تحولی جدید بود که در آن ۲ هزار و ۱۰۰ طرح ورزشی شامل زمینهای چمن مصنوعی درون مدرسه ای، ورزش های سنتی و سایر کارهای ورزشی در درون مدرسه در دستور کار قرار گرفت.
وی اشاره کرد: حدودا همه ۲ هزار و ۱۰۰ طرح امسال به پایان خواهد رسید که در این طرح ها قسمتی از آورده اجرائی این طرح ها را آموزش وپرورش، بخشی را استانداری و قسمتی از آنرا خیرین استانی تامین کردند.
وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد: هدف ما بازگرداندن نشاط به مدارس بود چون پس از کرونا همه مدارس جهان لطمه دیدند و در کشور ما نیز این لطمه کم نبود.
صحرایی افزود: تأسیس این چمن های مصنوعی موجب یک شورونشاط در مدارس خواهد شد که پس از اتمام این ۲۱۰۰ طرح ۳ هزار طرح جدید را شروع خواهیم کرد که اولویت تمام این طرح ها با مناطق محروم است.
صحرایی با اشاره به پروژه های هفته دولت، اضافه کرد: همچون با اهمیت ترین طرح های هفته دولت آموزش و پرورش ۱۰ هزار کلاس درس در قالب ۲ هزار پروژه است که با حضور با حضور رییس جمهور صورت خواهد گرفت.
منبع:

1402/06/03
08:50:18
5.0 / 5
285
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد