دفاع شخصی

کشتی فرنگی ناشنوایان با 8 مدال نایب قهرمان جهان شد

کشتی فرنگی ناشنوایان با 8 مدال نایب قهرمان جهان شد

به گزارش دفاع شخصی، تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان ایران با کسب یک طلا، 3 نقره و 4 برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی در بیشکک قرقیزستان را به خود اختصاص داد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از فارس، در انتها هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان تیم ملی کشتی ایران با کسب یک طلا، 3 نقره و 4 برنز بعد از ترکیه بر سکوی دوم ایستاد و قزاقستان سوم شد. 
 
برای ایران مهدی بخشی مدال طلا، علی کریمی، سید صادق ابوالوفایی و شهاب رحیمی مدال نقره و رضا اسماعیلی، شیرزاد محکی، علی وطن پرست و محمد رضا شعبانی مدال برنز را کسب کردند. 
 
نتایج مسابقات پنج وزن دوم به شرح ذیل است:  
در وزن 60 کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی به مصاف کشتی گیر ارمنستان رفت و 8 بر 0 به برتری رسید و در دور دوم کشتی گیر میزبان را 6 بر 5 شکست داد و در فینال با نتیجه 9 بر 0 مغلوب حریف ترک شد و به مدال نقره رسید.
 
در وزن 67 کیلوگرم شهاب رحیمی با حریفی از ترکیه مصاف کرد و 8 بر 0 پیروز شد و در دور دوم 4 بر 2 کشتی گیر آذربایجان را شکست داد و در فینال در مصاف با کشتی گیر میزبان ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید. 
 
در وزن 87 کیلوگرم شیرزاد محکی با کشتی گیر قزاقستان مبارزه و حریف خویش را ضربه فنی کرد و در مبارزه دوم 10 بر 2 مغلوب کشتی گیر ترک شد و برای کسب مدال برنز به شانس مجدد رفت و در مصاف با کشتی گیر قرقیزستانی 7 بر 5 به پیروزی رسید و مدال برنز را به دست آورد.
 
در وزن 77 کیلوگرم مسلم دهقانی به مصاف کشتی گیر ترکیه رفت و 7 بر 5 نتیجه را واگذار کرد و با عنایت به حذف حریف ترک، دهقانی از کسب مدال بازماند.
 
در وزن 130 کیلوگرم احمد امینی به مصاف کشتی گیر ترک رفت و با ضربه فنی مغلوب شد و در مبارزه با کشتی گیر قرقیزستانی 5 بر 2 مغلوب شد و از کسب مدال برنز بازماند.
پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد جوانان ناشنوایان از روز جمعه 17 شهریور ماه در بیشکک قرقیزستان شروع می شود.
 
منبع:

1402/06/15
20:20:34
5.0 / 5
357
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد