دفاع شخصی
سرمربی تیم ملی كاراته:

حضور هیچ کاراته کایی قطعی نیست

حضور هیچ کاراته کایی قطعی نیست

به گزارش دفاع شخصی، سید شهرام هروی اظهار داشت: ثبت نام برخی ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2023 از چند روز دیگر شروع می شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سرمربی تیم ملی کاراته گفت: تیم ملی کاراته تمرینات منظم خودرا بمنظور حضور قدرتمند در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پشت سر می گذارد.
وی افزود: تمام تلاش ما این است که در فرصت باقیمانده بازیکنان به شرایط ایده ال فنی برسند و روز مسابقه در اوج آمادگی باشند.

هروی که با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفتگو می کرد اضافه کرد: کاراته همیشه جزو رشته های موفق در بازی های آسیایی بوده، امیدواریم این دوره نیز همین گونه شود و بتوانیم مدال های خوش رنگی برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاوریم. هر چند ورزش قابل پیش بینی نیست اما به موفقیت تیم ملی در هانگژو بسیار امیدوار هستم.

هروی افزود: بلا فاصله بعد از برگزاری بازی های آسیایی هانگژو آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی بوداپست می شویم. با توجه به این که فاصله زمانی این دو رویداد بسیار کم است، ثبت نام برخی ورزشکاران از چند روز دیگر شروع می شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست برای اینکه ترکیب نهایی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان بعد از بازی های آسیایی هانگژو و بررسی عملکرد ملی پوشان در این رویداد مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در آخر تصریح کرد: رقابت در مسابقات قهرمانی جهان همیشه سخت و دشوار است و باید با تمام قوا در این رقابت ها حاضر شویم. تمام هم و غم ما این است که در بخش تیمی و انفرادی عملکرد مناسبی مثل سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ داشته باشیم.


منبع:

1402/06/21
20:51:34
5.0 / 5
267
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد