دفاع شخصی
سرمربی تیم ملی كاراته:

حضور هیچ کاراته کایی قطعی نیست

حضور هیچ کاراته کایی قطعی نیست

دفاع شخصی: به گزارش دفاع شخصی، سید شهرام هروی اظهار داشت: ثبت نام برخی ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از چند روز دیگر شروع می شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سرمربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: تیم ملی کاراته تمرینات منظم خویش را به منظور حضور قدرتمند در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پشت سر می گذارد.
وی افزود: تمام تلاش ما اینست که در فرصت باقیمانده بازیکنان به شرایط ایده ال فنی برسند و روز مسابقه در اوج آمادگی باشند.

هروی که با روابط عمومی فدراسیون کاراته گفتگو می کرد اضافه کرد: کاراته همیشه جزو رشته های موفق در بازی های آسیایی بوده، امیدواریم این دوره هم همین گونه شود و بتوانیم مدال های خوش رنگی برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاوریم. هر چند ورزش قابل پیشبینی نیست اما به موفقیت تیم ملی در هانگژو بسیار امیدوار هستم.

هروی افزود: فورا بعد از برگزاری بازی های آسیایی هانگژو آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی بوداپست می شویم. با عنایت به این که فاصله زمانی این دو رویداد بسیار کم است، ثبت نام برخی ورزشکاران از چند روز دیگر شروع می شود اما این به منزله حضور قطعی آنها در مسابقات قهرمانی جهان نیست چونکه ترکیب نهایی تیم ملی کاراته ایران در مسابقات قهرمانی جهان بعد از بازی های آسیایی هانگژو و بررسی عملکرد ملی پوشان در این رویداد مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در انتها خاطرنشان کرد: رقابت در مسابقات قهرمانی جهان همیشه سخت و دشوار است و باید با تمام قوا در این رقابت ها حاضر شویم. تمام هم و غم ما اینست که در قسمت تیمی و انفرادی عملکرد مناسبی مثل سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ داشته باشیم.

1402/06/26
08:54:49
5.0 / 5
257
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد