دفاع شخصی

اعلام برنامه مبارزات تکواندوکاران ایران در بازی های آسیایی هانگژو

اعلام برنامه مبارزات تکواندوکاران ایران در بازی های آسیایی هانگژو

به گزارش دفاع شخصی، سایت رسمی نوزدهمین دوره بازی های آسیایی برنامه مسابقات تکواندو در این دوره از بازی ها را اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های تکواندو در این دوره از بازی های آسیایی در ۵ وزن مردان، ۵ وزن زنان، ۲ رده پومسه و یک بخش ترکیبی به مدت ۵ روز در سالن مرکز فرهنگی «لیان» شهر هانگژو برگزار می شود و تکواندوکاران حاضر برای کسب ۱۳ مدال طلا تلاش خواهند کرد.
بر همین اساس یکشنبه دوم مهرماه مسابقات بخش پومسه برگزار می گردد که از ایران مرجان سلحشوری و مرتضی زنده دل رقابت های خویش را برگزار می کنند. آتوسا فرهمند و علی نادعلی هدایت دو تکواندوکار کشورمان را برعهده دارند. دوشنبه سوم مهرماه و در روز دوم مبارزات اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان، ۴۹- کیلوگرم زنان و بخش ترکیبی صورت می گیرد که مبینا نعمت زاده و مهدی حاجی موسایی ۲ نماینده کشورمان در این ۲ وزن خواهند بود.
در روز سوم سه شنبه چهارم مهرماه تکواندوکاران اوزان ۶۳- کیلوگرم مردان، ۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان به مصاف هم می روند که علیرضا حسین پور، ناهید کیانی و نرگس میرنوراللهی به دیدار رقبای خود می روند. چهارشنبه پنجم مهرماه و در روز چهارم متین رضایی، مهران برخورداری و ملیکا میرحسینی در اوزان ۶۸- کیلوگرم، ۸۰- کیلوگرم و ۶۷- کیلوگرم مبارزات خویش را برگزار می کنند و در روز پایانی مسابقات تکواندو هم پنجشنبه ششم مهرماه در اوزان ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان آناهیتا توکلی و آرین سلیمی به روی «شیهاپ چانگ» خواهند رفت.
بعد از پایان مسابقات تکواندو بیژن مقانلو، مجید افلاکی و مینو مداح (کادر مربیان) مهران برخورداری، مهدی حاج موسایی، ناهید کیانی، مبینا نعمت زاده و متین رضایی برای شرکت در رقابت های گرندپری تائویان راهی این شهر خواهند شد. قابل ذکر است سایر نفرات به تهران بازمی گردند.
ضمن این که سجاد مردانی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل زندی و ابوالفضل عباسی برای حضور در مسابقات گرندپری، از تهران راهی چین می شوند.


منبع:

1402/06/31
13:04:14
5.0 / 5
357
تگها: رقابت , سایت , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد