دفاع شخصی
از سوی فدراسیون جهانی؛

اعلام رنكینگ پاراتكواندوكاران در ماه آگوست

اعلام رنكینگ پاراتكواندوكاران در ماه آگوست

دفاع شخصی: فدراسیون جهانی تكواندو، آخرین رنكینگ پاراتكواندوكاران را اعلام نمود كه بر این اساس هوگوپوشان ایرانی جایگاه خودرا در بین برترین های جهان حفظ كردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آگوست اعلام نمود.
مهتاب نبوی، اولین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده اول وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.
سعید صادقیان پور، در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲ ) با ۱۷۳/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۳۹/۱۸ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.
محمدرضا شعبانی، در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۶۸/۴۱ امتیاز رده ششم را به خود مختص کرده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.
احمد نریمانی، هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با ۱۶۰/۳۰ امتیاز صدرنشینی خودرا حفظ کرد. مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۹۰/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.
مهدی پوررهنما، در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴ ) با ۱۶۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۴۳/۵۸ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.
اصغر عزیزی، پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۲۱/۱۸ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار گرفت. حامد حق شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۳۸ امتیاز رده پانزدهم را به خود اختصاص داد. محسن عبدی در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای اولین بار در بازی های پارالمپیک توکیو برگزار می گردد که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب نمایند.


منبع:

1399/05/16
23:13:19
5.0 / 5
1448
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد