دفاع شخصی

پروتكل های بهداشتی تكواندو در انتظار تایید ستاد كرونا

پروتكل های بهداشتی تكواندو در انتظار تایید ستاد كرونا

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون تكواندو برای برگزاری هفته پایانی رقابت های لیگ برتر در انتظار تصمیم ستاد كرونا در خصوص تایید پروتكل های بهداشتی است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سازمان لیگ تکواندو پروتکل های بهداشتی لازم برای برگزاری دیدارهای هفته پایانی را تدوین و برای تایید به وزارت ورزش ارسال کرده است. ستاد کرونا در حالی برگزاری تمرین و مسابقات تکواندو را فقط در بخش پومسه مجاز اعلام نموده که هیچ پاسخی به پروتکل های ارسالی فدراسیون تکواندو نداده است.
سازمان لیگ های تکواندو درصدد تعیین تکلیف لیگ برتر در دو بخش مردان و بانوان است و بنابراین هم پروتکل های بهداشتی را تدوین و ارسال کرده که تابحال پاسخی دریافت نکرده است. این در شرایطی است که تیم های حاضر در این رقابتها بلاتکلیف بوده و برای حضور در هفته پایانی، احتیاج به یک ماه تمرین دارند.
در لیگ برتر تکواندو شهرداری ورامین با ۳۵ امتیاز صدرنشین است. لوازم خانگی کن با یک بازی کمتر و ۳۱ امتیاز، دانشگاه آزاد با ۲۷ امتیاز و پاس قوامین با همین تعداد امتیاز و یک بازی کمتر در مکان های دوم تا چهارم هستند.
در لیگ برتر بانوان هم تیم های استریچو، داتیس یزد، کن، دانشگاه آزاد و فتح صدر البرز رتبه های اول تا پنجم جدول را در اختیار دارند و برای برگزاری هفته پایانی باید ابتدا بازی های عقب افتاده صورت گیرد.


منبع:

1399/03/15
23:17:19
5.0 / 5
1901
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد