دفاع شخصی
تكواندو گرندپری - چین

حذف سه نماینده ایران در روز دوم

حذف سه نماینده ایران در روز دوم

به گزارش دفاع شخصی، سه نماینده ایران در روز دوم رقابت های گرندپری تائویان با شکست برابر رقبای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سومین مرحله از مسابقات گرن دپری در سال ۲۰۲۳ امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با برگزاری مبارزات اوزان ۶۸-، ۸۰- کیلوگرم آقایان و ۶۷- کیلوگرم بانوان در سالن «شانگسی» شهر تائویان چین مورد پیگیری قرار|گرفت که سه نماینده ایران در اوزان ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.
در وزن ۶۸- کیلوگرم، «متین رضایی» در مبارزه نخست خود «دویون کوون» از کره جنوبی را در دو راند متوالی شکست داد. وی دور دوم در پیکار با «اولوگ بک رشیدوف» ازبکستانی دارنده طلای جهان و المپیک ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۸۰- کیلوگرم تیم کشورمان دو نماینده داشت. مهران برخورداری ابتدا برابر «الکساندر رادکوویچ» از اتریش ۲ بر صفر به برتری رسید اما برابر «صالح الشرابتی» حریف عنواندار المپیک توکیواز اردن ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت. میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا «پارک وو هئوک» قهرمان جهان در سال ۲۰۲۲ را ۲ بر صفراز پیش رو برداشت و سپس «آندره ریچارد اوردمن» از نروژ را هم با همین نتیجه شکست داد. وی در مرحله یک چهارم نهایی در مبارزه با «جسوربک جایسانوف» قهرمان گرنداسلم ووشی و قهرمان آسیا ۲۰۲۲ از کشور ازبکستان ۲ بر صفر بازنده و از جدل خارج شد.
مبارزه سنگین وزن ها در روز پایانی
فردا پنجشنبه بیستم مهرماه این دوره از مسابقات با برگزاری رقابت های اوزان ۸۰+ کیلوگرم آقایان و ۶۷+ کیلوگرم بانوان پایان خواهد یافت. در روز پایانی رقابت ها در وزن ۸۰+ کیلوگرم سجاد مردانی در پایین جدول ابتدا به دیدار «پاسکو بوزیچ» از کرواسی می رود و در صورت برتری باید با برنده دیدار نماینده لبنان و برزیل پیکار کند.
ابوالفضل عباسی دیگر نماینده ایران در این وزن «احمد راوی» از مصر را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به دیدار برنده مبارزه ترکیه و کره جنوبی خواهد رفت. در سمت جدول کاپیتان تیم ملی «ایوان ساپینا» از کرواسی ایستاده است. در سمت جدول عباسی «سونگ ژائو ژیانگ» از چین و «نیکیتا رافالوویچ» از ازبکستان که تکواندوکاران سرشناسی در جهان محسوب می شوند، قرار دارند.
برای تیم ملی کشورمان در روز نخست این مسابقات ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم موفق به کسب نشان پرارزش نقره شده است.

1402/07/26
08:24:51
5.0 / 5
254
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد