دفاع شخصی
آغاز تمرینات برای مسابقات جهانی؛

تغییر تفکرات هروی و یک سوال از سرمربی تیم ملی کاراته

تغییر تفکرات هروی و یک سوال از سرمربی تیم ملی کاراته

دفاع شخصی: سرمربی تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان جوانان را در ترکیب اصلی قرار داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رقابت های کاراته قهرمانی جهان دوم آبان ماه به میزبانی مجارستان در بوداپست شروع می شود. به همین دلیل و با بیان روابط عمومی فدراسیون کاراته تمرینات تیم ملی برای حضور در این رقابت ها از یکشنبه ۲۳ مهرماه در مجموعه ورزشی انقلاب شروع می شود.
تمرینات تیم ملی مقرر است تا زمان اعزام به مجارستان در خانه کاراته و آکادمی المپیک برگزار می گردد
نکته مهم درباب نفرات دعوت شده به اردوی جهانی این که در ترکیب تیم ملی در بخش کومیته انفرادی در مقایسه با تیم اعزامی به بازی های آسیایی مهدیزاده دعوت نشده، عسگری هم در تیمی مبارزه می کند و در این دو وزن به جوانان میدان داده شده و مقرر است نفرات جدیدی نسبت به چند دوره قبل تاتامی جهانی را تجربه کنند. موضوعی که بنظر می رسد به تغییرات تفکرات سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی باز می گردد. اما سوالی که در این میان مطرح است این که چرا در وزن ۸۴- کیلوگرم مدعیان به صف نشدند تا انتخابی تکلیف مسافر بوداپست را مشخص نماید و همچنان به مهدی خدابخش که در هانگژو همان دور نخست از جدول کنار رفت، فرصت باردیگر داده شد.
در فهرست اعلام شده علی مسکینی در وزن ۶۰- کیلوگرم، برنده رقابت انتخابی درون اردویی میان امیررضا برزویی و مهدی کیانی در وزن ۶۷- کیلوگرم، سامان عدالتی در وزن ۷۵- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن وزن ۸۴- کیلوگرم و سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم در کومیته انفرادی و ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، مهدی خدابخشی، صالح اباذری، مهدی عاشوری و محمود نعمتی در کومیته تیمی ترکیب تیم ملی در مسابقات جهانی را می سازند.
مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از ۲ تا ۷ آبان ماه در بوداپست مجارستان انجام می شود.


منبع:

1402/07/27
12:30:16
5.0 / 5
265
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد