دفاع شخصی
حاشیه های دیدار استقلال و هوادار تهران؛

گلایه بازیکنان از چمن آزادی

گلایه بازیکنان از چمن آزادی

دفاع شخصی: دیدار دو تیم استقلال و هوادار در حالی از ساعتی دیگر در ورزشگاه آزادی شروع می شود که بازیکنان دو تیم نسبت به چمن ورزشگاه و وضعیت نامرغوب آنها معترض هستند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و هوادار از هفته ششم لیگ برتر و از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.
حاشیه های پیش از این دیدار را در زیر می خوانید:
*بانوان هوادار استقلال از ساعت ها قبل مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده تا بتوانند وارد ورزشگاه شده و تیم خودرا تشویق کنند. قسمتی از طبقه دوم ورزشگاه، جایگاه بانوان است اما آنها نسبت به این که چرا باید در طبقه دوم مستقر شوند گلایه داشتند.
*«گوستاو بلانکو» بازیکن استقلال با لباس شخصی همراه با سایر بازیکنان به ورزشگاه آمده است در حالی که او قرار بود امروز مقابل هوادار به میدان برود.
*بازیکنان دو تیم استقلال و هوادار که برای بازدید چمن وارد زمین شده بودند نسبت به کیفیت چمن ورزشگاه آزادی گلایه مند بودند. آنها اعتقاد دارند این چمن نه در شأن بازی های لیگ است و نه در شأن بزرگترین استادیوم ایران که تمام رویدادهای ملی هر سال در آن انجام می شود.
*سیروس دین محمدی، محمود فکری، داریوش شجاعیان و بابک مرادی که سابقه حضور در استقلال و گلزنی برای این تیم را هم دارند، توسط هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفتند. در این بین مرادی و شجاعیان بمحض دیدن تعدادی از بازیکنان استقلال به سمت شان رفته و با آنها خوش و بش کردند.
*قرار است پیش از شروع دیدار یک دقیقه سکوت به سبب شهادت کودکان غزه در ورزشگاه صورت بگیرد.


منبع:

1402/07/28
18:40:10
5.0 / 5
380
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد