دفاع شخصی
واكنش به درگیری مربیان؛

تعجب علی خطیر از نحوه انتخابش بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال

تعجب علی خطیر از نحوه انتخابش بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال

به گزارش دفاع شخصی، مدیرعامل باشگاه استقلال از روند انتخابش به این عنوان ابراز تعجب کرد و اظهار داشت: تابحال چنین روشی را در فوتبال ایران ندیده بودم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، علی خطیر امروز جمعه در تازه ترین گفت وگویی که در مورد شرایط این تیم داشت به درگیری های بین سرمربیان استقلال و پرسپولیس و نحوه انتخابش بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اشاره نمود.
از نحوه انتخابم تعجب کردم
وی در مورد نحوه انتخابش بعنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: من هم تعجب کردم که پس از شش - هفت سالی که در فوتبال ایران هستم از من دعوت کنند و رزومه بخواهند. من خودم لذت بردم از این کار و برایم جالب بود. ندیده بودم که چنین اتفاقی در فوتبال رخ دهد.
پرسپولیسی ها شروع کننده درگیری بودند
علی خطیر به درگیری های لفظی بین سرمربیان استقلال و پرسپولیس هم اشاره نمود و اظهار داشت: شروع این ماجرا از سوی ما نبوده است. من سفارش کردم که وارد این ماجرا نشوند اما متاسفانه دوستان من در باشگاه پرسپولیس سهوی و یا عمدی این کار را شروع کردند و ادامه دادند. استوری گذاشتند و گفتند که اینها دروغ است و همه اش الکی است. ما را متهم کردند به کار خلاف. این زیبنده باشگاه پرسپولیس نبود.
تاکتیک اینها همین است!
سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری صحبت هایی بیان کرد که من نپسندیدم. اصلا کارشان خوب نبود. من شنیده ام که این دوستان تاکتیک شان است که فضا را به سمتی ببرند که بتوانند از آن امتیاز جمع کنند. مقصر این اتفاقات باشگاه پرسپولیس است. استقلال در هیچ تحرکاتی که در این زمان اتفاق افتاده شروع کننده نبوده و خویشتنداری کرده است. اما وقتی فضا به سمت توهین و افترا می رود دیگر قابل سکوت نیست.
با علم به مشکلات باشگاه استقلال آمدم
من می دانستم که فضای باشگاه استقلال چگونه است. با علم به مشکلات و کمبودهای این باشگاه به نیت کمک آمدم و احساس کردم دینی به این باشگاه دارم که باید ادا کنم.
تمام رقم ها در باشگاه استقلال واقعی است
قراردادهای سنگین در باشگاه استقلال محصول سوء مدیریت است. دوستانی که این قراردادها را بسته بودند هم به نیت کمک این کار را کردند. تنها باشگاهی که قانون سقف قرارداد را رعایت کرده استقلال است. تمام رقم ها واقعی است. باشگاه های دیگر به سقف نمی رسند. این سقف برای چهار - پنج تیم است. چند باشگاه هزینه های هنگفت دارند. ما فوتبال را گران کرده ایم. فوتبال افسارگسیخته گران شده است.


منبع:

1402/08/12
18:17:59
5.0 / 5
266
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد