دفاع شخصی

کاتای جودو ایران با نایب قهرمانی در جهان تاریخ ساز شد

کاتای جودو ایران با نایب قهرمانی در جهان تاریخ ساز شد

به گزارش دفاع شخصی، تیم ملی کاتا جودو ایران با کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز در مسابقات جهانی برای اولین بار ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی در جهان، تاریخ ساز شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، رقابت های جودو قهرمانی جهان در قسمت کاتا جودو که شنبه ششم آبان ماه به میزبانی امارات در ابوظبی شروع شده بود عصر امروز یکشنبه هفتم آبان ماه با نایب قهرمانی تاریخی کشورمان به پایان رسید.
کاتاروهای کشورمان با کسب دو مدال طلا، یک مدال برنز و دو عنوان چهارمی ضمن تاریخ سازی در کیفیت مدال موفق شدند در مجموع پنج کاتا بعنوان نایب قهرمانی جهان برسد. تیم ژاپن هم با سه طلا بعنوان قهرمانی دست پیدا کرد.
برای تیم کاتا جودو ایران محمد حسن سالاری و محمدرضا صحرایی در «گوشین جوتسو» و وهاب بردی و یاشار روح الله زاده در «کیمه نو کاتا» مدال طلا کسب کردند. محمد علی وحید و رضا میرزایی هم در «کاتامه نو کاتا» به مدال برنز دست یافتتد.
فتح الله فریدی وثوق و حمیدرضا کریم ناصر (تیم الف)، علی اکبر وشناد و علی اصغر وشناد در «ناگه نو کاتا»، فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی (تیم الف)، محمد علی وحید و رضا میرزایی (تیم ب) در «کاتامه نو کاتا» رده سنی زیر ۲۳ سال، رضا جاوید و محمد شیری (تیم الف)، احسان خورشیدی و فرشاد جباری (تیم ب) در «جونو کاتا»،. وهاب بردی و یاشار روح الله زاده (تیم الف)، محمود افضلی و محمد هدایتی (تیم ب) در «کیمه نو کاتا»، محمد سالاری و محمد صحرایی (تیم الف)، علیرضا کریمی ناصر و یاسر خاکزاده (تیم ب) در «کودوکان گوشین جوتسو» ترکیب تیم های کاتا جودو ایران در این رقابت ها را تسکیل دادند.
همچنین حسین زند و جعفر علی قادری هم کادرفنی این تیم را تشکیل می دادند.

1402/08/13
09:25:18
5.0 / 5
249
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد